ورود کاربر

تکنیک های بزرگ کردن آلت تناسلی

تکنیک های بزرگ کردن آلت تناسلی

وبگاه پرستارآلت تناسلی، نقش آلت تناسلی در زندگی بشر، سایز آلت تناسلی؛ آیا فکر می کنید سایز آلت تناسلی شما نامناسب است؟ آیا آلت تناسلی شما کوتاه است؟ آیا آلت تناسلی شما لاغر است؟ قطر آلت تناسلی شما چقدر است؟ آیا به دنبال آلت تناسلی بزرگتر هستید؟ اگر چنین است، بسیاری از مردان چنین نگرانی دارند و به دنبال راه های افزایش طول یا قطر آلت خود هستند، شاید راه های ساده و سریع.

وبگاه پرستارگرچه دامنه وسیعی از تکنیک ها، قرص ها، داروها، تجهیزات برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی وجود دارد، اما تا بحال روش کاملا روشن و اثبات شده ای وجود ندارد که بهترین و بالاترین و سریعترین اثر را داشته باشد. بهتر است بجای افزایش سایز آلت، بدنبال تقویت قوای جنسی، تقویت سطح تستوسترون بدن،حفظ انرژی،شناخت عوامل کاهش قوای جنسی بود.

وبگاه پرستارعلاوه بر این، بسیاری از مردم تصور می کنند که اصلا امکان افزایش سایز آلت وجود ندارد و یا اینکه روش های افزایش سایز آلت دارای عارضه جانبی هستند و برای سلامت شخص مضر هستند.

وبگاه پرستارمن تصور می کنم با پیشرفت های علمی بی نظیری که دنیا در یک دوره زمانی کوتاه تجربه کرده است، هر چیزی امکان دارد، همانطور که عده ای وجود دارند که توانسته اند با روش های مختلف سایز آلت خود را افزایش دهند. هرچند معتقدم بایستی از بعضی از داروها و محصولات و بخصوص و بخصوص و دوباره بخصوص از مواد مخدر اجتناب کرد.بهتر است بدنبال روش های طبیعی افزایش قوای جنسی بود.

وبگاه پرستاربنابراین در این مقاله به تکنیک ها و رویکردهای اصلی بزرگ کردن سایز آلت تناسلی می پردازیم و میزان اثربخشی و ایمنی آنها را بررسی می کنیم. شاید روشنگری در مورد روش های مختلف فراهم شده و به شما در تصمیم گیری کمک شود.

وبگاه پرستارهمچنین با خواندن این مقاله بینشی در مورد استاندارد و سایز نرمال آلت پیدا می کنید و شاید بتوانید نگرانی خود را با آگاهی جایگزین کنید. بنابراین مطلب زیر را با هدف کسب دانش بخوانید، نه معرفی یا توصیه روش یا دارویی خاص.

متوسط سایز آلت تناسلی مردان چقدر است؟

متوسط سایز آلت تناسلی مردان چقدر است؟

وبگاه پرستارقبل از پرداختن به روش ها و معایب و مزایای بزرگ کردن سایز پنیس (آلت تناسلی مردان)، بگذارید نگاهی به آمارها و تحقیقات مربوط به سایز پنیس در دنیا بیاندازیم.

وبگاه پرستارمردان زیادی تصور می کنند که سایز آلت آنها کوچک است، در حالی که حقیقت امر این است که سایز آنها در دامنه نرمال است. بنابراین ابتدا نگاهی کوتاهی به تحقیقات انجام شده در رابطه با سایز آلت در دانشگاه های معتبر دنیا می اندازیم.

وبگاه پرستارسال 2015 محققان کالج کینگ از دانشگاه لندن به بررسی 17 مطالعه ای که قبلا انجام شده بود و بیشتر از 15000 مرد را بررسی کرده بودند، پرداختند. آنها دریافتند:

 • میانگین طول عادی آلت مردان 9.16 سانتیمتر (3.6 اینچ) است
 • میانگین طول کشیده آلت مردان 13.24 سانتیمتر (5.2 اینچ) است
 • میانگین طول راست شده آلت مردان 13.12 سانتیمتر (5.1 اینچ) است
 • قطر حالت شل آلت تناسلی 9.31 سانتیمتر (3.6 اینچ) است
 • قطر حالت راست شده آلت مردان 11.66 سانتیمتر (4.6 اینچ) است

وبگاه پرستارالبته عده ای از مردان دارای پنیس کوتاه تر یا بلند تر از این اعداد بودند، اما اعداد ذکر شده در نتایج این مطالعه میانگین بدست آمده از اندازه گیری طول و قطر پنیس 15 هزار نفر است.

وبگاه پرستاردر مطالعه ای دیگر که روی 1661 مرد در سال 2013 انجام شد، محققان دانشگاه ایندیانا دریافتند که:

 • متوسط طول راست شده پنیس مردان 14.14 سانتیمتر (5.6 اینچ) است
 • دامنه سایز پنیس بین 4 سانتی متر تا 26 سانتیمتر (1.6 اینچ تا 10.2 اینچ) است.

وبگاه پرستارتوجه: واژه پزشکی پنیس (penis) به معنی آلت تناسلی مردان است و تنها زمانی طول پنیس غیرطبیعی در نظر گرفته می شود که در حالت راست شده و کشیده کمتر از 3 اینچ طول داشته باشد.

وبگاه پرستاربنابراین بهتر است همین حالا سایز پنیس خود را اندازه بگیرید، شاید اندازه آلت شما نیز در دامنه طبیعی بوده و اصلا نیازی به روش ها و مواد افزایش سایز نداشته باشید.

همسران چه برداشتی از سایز پنیس مرد خود دارند؟

وبگاه پرستاراینکه مرد چه احساسی در مورد سایز آلت خود دارد یک مسئله است، اما مسئله اصلی این است که همسرش چه تصور و احساسی در این رابطه دارد. در سال 2007 محققان بریتانیا به بررسی بیش از 50 پروژه تحقیقاتی 60 سال گذشته پرداختند که اطلاعات جمع آوری شده از بیشتر از 50000 مرد را بررسی کرده بودند، و دریافتند که:

 • حدود 85 درصد زنان از سایز پنیس همسر خود راضی بودند، اما تنها 55% مردان از سایز پنیس خود راضی بودند
 • بیشتر از 90 درصد زنان پنیس قطور را به پنیس بلند ترجیح داده بودند.

وبگاه پرستارسال 2015 محققان دانشگاه کالیفرنیا وبگاه پرستاردر تحقیقی در یافت که زنان پنیس قطور را بخاطر تجربه بهتر جنسی فقط برای مدت کوتاهی ترجیح می دهند. هرچند در بلند مدت بیشتر پنیس بلند را ترجیح می دهند. آنها دریافتند که عوامل زیادی در این مسئله موثر است و در کل زنان ترجیح می دهند همسر آنها پنیس دراز داشته باشد. واقعیت این است که پنیس خیلی بزرگ در هنگام مقاربت دردناک است. بنابراین در بیشتر موارد زنان یک پنیس غول پیکر 7 اینچی را یک تجربه جنسی عالی نمی دانند.

وبگاه پرستارهمانطور که از قدیم گفته اند، مهم نیست سایز قایق چقدر باشد، مهم قدرت حرکت آب اقیانوس است.

چگونه سایز آلت تناسلی را افزایش دهیم

وبگاه پرستارراه های ساده ای برای بزرگتر کردن سایز پنیس وجود دارد، حتی تکنیک هایی برای افزایش سایز آلت تناسلی در یک روز وجود دارد. بنابراین توصیه می شود قبل از استفاده از روش های بزرگ کردن آلت، موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • موهای ناحیه شرمگاه خود را بتراشید یا کوتاه کنید: اگر موهای شرمگاه بلند باشد، موجب می شود که آلت خیلی کوتاهتر بنظر برسد. بنابراین موهای پوبیس (شرمگاه) خود را شیو کنید، می بینید که سایز پنیس شما هم کوتاه نیست و نیاز به اقدامی ندارید.
 • از بالا به آلت خود نگاه نکنید: وقتی از بالا به آلت خود نگاه کنید، زاویه دید موجب می شود که آلت کوچک بنظر برسد. بجای آن از جلو و در آینه به آلت خود نگاه کنید. شاید در این نما راضی کننده باشد.
 • وقتی مقایسه می کنید کنار نفر دوم بایستید و در آینه مقایسه کنید: وقتی روبروی کسی می ایستید و سایز پنیس خودتان را مقایسه می کنید، زاویه دید موجب می شود که هر دو نفر پنیس خود را کوچکتر از نفر مقابل ببیند. بجای آن کنار هم روبروی آینه بایستید و مقایسه کنید.
 • تکنیک اندازه گیری صحیح استفاده کنید: اگر خودتان با خط کش اندازه می گیرید، به آرامی آلت خود را روی خط کش نگذارید، بلکه ته خط خط کش را به استخوان شرمگاهی بچسبانید و بعد اندازه گیری کنید.
 • سن خود را بخاطر داشته باشید: با بالا رفتن سن نگرانی نسبت به سایز آلت افزایش می یابد. بخاطر داشته باشید که نوجوانی و جوانی سنین متفاوتی است و با بلوغ و پیری متفاوت است. بنابراین مقایسه با سن متفاوت نتیجه ای ندارد. با هم سن خود مقایسه کنید. آلت تا اواخر دهه 20 زندگی رشد دارد، بنابراین اگر در سنین نوجوانی و جوانی احساس می کنید آلت کوچکی دارید، نگران نباشید. در ادامه بزرگتر خواهد شد.
 • وزن خود را کاهش دهید: اگر وزنتان زیاد است، کم کردن چند کیلو موجب می شود که آلت بزرگتر بنظر بیاید و فضای خروج بیشتری داشته باشد. با افزایش چند کیلو وزن، چند میلی متر طول آلت خود را کاهش می دهید.
 • مشاوره را فراموش نکنید: محققان نشان داده اند که مشاوره با روانشناس می تواند بسیار مفید باشد. اگر نگرانی تان نسبت به سایز آلت شدید است، حتما از مشاوره با یک متخصص سود ببرید.

تکنیک های افزایش سایز آلت تناسلی

پمپ خلاء آلت تناسلی

پمپ خلاء پنیس (Penis vacuum pumps)

وبگاه پرستارپمپ خلاء پنیس (Penis vacuum pumps) اغلب برای درمان نقص عملکرد نعوظی آلت تناسلی استفاده می شود، اما می تواند در بهبود قدرت نعوظ خیلی موثر باشد.

وبگاه پرستاراین پمپ با ایجاد خلاء در آلت تناسلی، خون بیشتری را به داخل پنیس می کشد، خونرسانی بیشتر به آلت یعنی نعوظ قوی تر، مقاربت لذت بخش تر و در نهایت پنیس بلندتر.

وبگاه پرستارتنها عیب این پمپ ها در این است که طول آلت را فقط برای مدت کوتاهی زیادتر می کنند و پس از قطع استفاده، آلت به سایز قبلی بر می گردد. همچنین شواهد پژوهشی و علمی اندکی در رابطه با اثربخشی این پمپ ها در افزایش دائمی سایز آلت در دسترس است.

وبگاه پرستاراین را هم بگوییم که در بسیاری از انجمن ها و بازنگری ها و دیدگاه مشتریان این تجهیزات آمده است که آنها توانسته اند بطور موفقیت آمیزی سایز آلت خود را برای همیشه افزایش دهند. اما در این خبرها چیزی در مورد سن و روش و مدت استفاده نیامده است.

وبگاه پرستاردر نهایت، گرچه تاثیر این پمپ ها در افزایش قدرت نعوظ و حفظ نعوظ و لذت بخش کردن تجربه جنسی ثابت شده و قطعی است، اما تضمینی وجود ندارد که افزایش سایز آلت که در کوتاه مدت بدست می آید، برای همیشه باقی بماند.

وبگاه پرستاریک نکته ایمنی در مورد پمپ های خلاء آلت وجود دارد و آن هم این است: اگر زیاد از این وسیله استفاد کنید، ممکن است آسیب بافتی رخ دهد و شاید آلت شما دچار زخم بستر شود. بنابراین اگر قصد دارید یکی از این پمپ ها را بخرید، حتما دستور استفاده و احتیاطات را در بروشور آن بخوانید.

تمرین کششی و جلقینگ

وبگاه پرستارکشش و جلق (Stretching and jelqing) هر دو نوعی ورزش آلت تناسلی است که برای افزایش سایز پنیس به طور طبیعی و با دست انجام می شوند.

وبگاه پرستارجلق زدن (Jelqing) همانند کشش است، ورزش یکسانی است و همانند دوشیدن شیر گاو است. در این تمرینات حرکات کششی موجب می شود خون بیشتری به داخل آلت کشیده شود، به آرامی و بتدریج بخش های نگهدارنده خون آلت بزرگتر و حجیم تر می شوند که نتیجه نهایی بزرگتر شدن آلت است. این نظریه از نظر تجربی اثبات شده است، اما پایه علمی و پژوهشی ندارد (تذکر: منظور از جلق زدن استفاده عامیانه و ارضا با دست نیست).

وبگاه پرستارهمانطور که ذکر شد، این روش نیز پایه علمی ندارد، اما در وبسای علمی چون کلینک مایو و وبمد برای افزایش طبیعی طول آلت توصیه شده است.

وبگاه پرستاربه هر حال حکایات و کامنت های ذکر شده در وبسایت های مرتبط نشانگر آن است که این روش کارساز است، علیرغم اینکه یافته پژوهشی برای اثبات آن در دسترس نیست.

قرص ها و مکمل ها

قرص و مکمل افزایش سایز آلت تناسلی مردان

وبگاه پرستارهمانند پمپ های آلت تناسلی که به شکل ها و سایزهای مختلفی در بازار موجود است، قرص های مختلفی وجود دارد که همگی مدعی هستند که قدرت نعوظ و ارکشن را زیاد کرده و سایز آلت را افزایش می دهند.

وبگاه پرستارنکته اصلی در فروش این قرص ها کمک به نقص عملکرد نعوظی و لیبیدو کم (میل جنسی ضعیف) است، اما اثرات ثانویه آن می تواند موجب افزایش سایز پنیس شود تا زمانی که اثر قرص ها از بین برود.

وبگاه پرستاربزرگترین عیب این قرص ها این است که فقط مدت کوتاهی تاثیر دارند. بنابراین اگر حتی متوجه افزایش سایز شدید، این افزایش دائمی نخواهد بود.

وبگاه پرستارمشکل دوم این است که بعضی از این قرص ها و مکمل ها دارای ترکیباتی است که برای سلامت کلی بدن مضر است. از آنجایی که همگی می خواهند راز و ترکیب محصول خود را حفظ کنند، بنابراین بندرت می توان فهمید که ترکیب تشکیل دهنده آنها چیست.

وبگاه پرستارنهایتا، این قرص ها به سادگی تاثیر نخواهند کرد. آزمایشات علمی و تحقیقات دانشگاهی در حمایت از آنها وجود ندارد، بخصوص قرص ها و مکمل هایی که این روزها در بازار دیده می شود، اما تاییدیه ای از سازمان غذا و دارو ندارند. اگر مشکل جسمی دارید، اگر مشکل روانی در رابطه با مقاربت جنسی دارید، همسرتان از وضعیت موجود راضی نیست، می خواهید لذت بیشتری از فعالیت جنسی خود تجربه کنید، حداقل بدنبال قرص و مکملی باشید که مورد تایید سازمان های مربوطه باشد.

آلت کش

آلت کش (Penis stretchers)

وبگاه پرستارآلت کش (Penis stretchers): از نظر تئوریک، آلت کش ها با ایجاد کشش بر آلت تناسلی، بتدریج و در طول زمان سایز آلت را افزایش می دهند. بیشترین تاثیر این وسیله در این است که رباط نگهدارنده آلت (suspensory ligament) را کشیده و مقداری به طول آلت می افزاید.

وبگاه پرستارشواهد خیلی محکمی برای حمایت از این وسیله وجود ندارد، اما یکی دوتا مطالعه پژوهشی وجود دارد که دارای طرح تحقیق نیمه تجربی بوده و نشان داده اند که استفاده از این وسیله موجب افزایش 2-1 سانتیمتری طول آلت در طول چند ماه استفاده منظم می شود.

وبگاه پرستاربزرگترین مشکل این وسیله طول مدتی است که باید از آن استفاده کرد تا نتیجه رضایت بخشی دید. معمولا بیشتر از 6 ماه استفاده لازم است. این حقیقت را هم باید به آن اضافه کنیم که پنیس کش گران است و خرید آن از عهده همه کس بر نمی آید.

وبگاه پرستاراگر کاملا مصر هستید که از این وسیله استفاده کنید، وقت کافی برای استفاده از آن را دارید و از رشد 2-1 سانتیمتری پنیس خود راضی هستید، ارزش امتحانش را دارد. اما بایستی بدانید که همت زیادی می طلبد و برداشت نهایی نسبتا اندک است.

جراحی

وبگاه پرستارگرچه بیشتر مردان به دنبال افزایش قطر و طول آلت خود به روش های طبیعی و سرپایی هستند، اما جراحی برای افزایش طول آلت وجود دارد. جراحان اندکی وجود دارد که رویه های بزرگ سازی آلت را انجام می دهند و بیشتر آنها از ابتدا شرح می دهند که این جراحی غیر ضروری و پر ریسک است.

وبگاه پرستارجراحی تغییر سایز آلت تناسلی بیشتر برای مردانی است که دارای نقص مادررزادی یا ناهنجاری ژنتیکی هستند. به هر حال تحقیقات کمی در پشتیبانی از این جراحی برای افزایش سایز وجود دارد و ریسک و مزایای آن را بایستی در نظر گرفت. همانطور که مطالعه 2010 محققان در ایتالیا نشان داد که این جراحی دارای عوارض و برآیند ناخواسته زیادی است.

وبگاه پرستارمثل تمامی رویه ها و اقدامات، قبل از تصمیم به جراحی بایستی حتما با متخصص و مشاور مربوطه صحبت کنید و تصمیم آگاهانه بگیرید.

نتیجه گیری

وبگاه پرستارشکی وجود ندارد که اکثر مردان خواهان پنیس بلندتر و قطور تر و تجربه جنسی بهتر هستند، حتی مردانی که دارای سایز طبیعی هستند. متاسفانه هیچ روش و رویکرد سریع و آسانی برای افزایش سایز پنیس وجود ندارد. رویکردهای متفاوت و ادعاهای فراوانی وجود دارد، اما همگی به نوعی ریسک داشته و بایستی با چشم باز استفاده شوند.

وبگاه پرستاربهترین گزینه این است که اطلاعات کافی در مورد سایز نرمال داشته، آلت خود را درست اندازه زده، با موجودی خود ساخته و اگر قرار است از این رویه ها استفاده شود، حتما اطلاعات جمع آوری کرده و با متخصص مربوطه مشاوره کرد. اگر از وضعیت موجود خود راضی نیستید، شاید بهترین رویکرد استفاده از روش های طبیعی تمرین کششی و پمپ آلت تناسلی باشد. اگر استطاعت خرید آلت کش دارید، امتحان آن هم بد نیست.

وبگاه پرستارنکته نهایی: با چشم باز انتخاب کنید. از عامل معتبر خرید کنید. قبل از هر گونه اقدامی با متخصص و روانشناس مشاوره کنید. هرگز به دنبال روش های موقتی و مخرب مثل اسپری ها و مواد مخدر نباشید. مهم نیست که اسب بخار یک ماشین چقدر است، مهم سلامت بدنه ماشین و توانایی راننده است که بتواند اتوبان های تنگ و باریک را با سرعت بالا و دقت تا انتهای تونل رانندگی کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com