ورود کاربر

پاتریک مودیانو

برنده جایزه نوبل ادبیات سال 2014
پاتریک مودیانو

نام: پاتریک مودیانو (Patrick Modiano)

تولد: 30 ژولای 1945، پاریس، فرانسه

محل سکونت در زمان دریافت جایزه نوبل: فرانسه

انگیزه اعطای جایزه نوبل: هنر یادآوری که وی برای فراخوانی دست نیافتنی ترین هویت های انسانی استفاده کرد و زندگی – جهان اشغال را آشکار ساخت

رشته: نثر

زبان: فرانسه

سهم از جایزه: جایزه کامل نوبل ادبیات 2014

ترسیم یادآوری، نسیان و هویت

داستان های خوب اغلب از طریق کاوش سئوالات جهانی اما مشکل مشخص می شوند، که همزمان به محیط روزمره و وقایع تاریخی مرتبط باشند. کارهای پاتریک مودیانو حول موضوعات حافظه، یادآوری، نسیان، هویت و گناه می چرخد. شهر پاریس نقش اساسی در نوشته های وی دارد، و داستان های وی اغلب براساس وقایعی است که در طی اشغال فرانسه توسط آلمان در جنگ جهانی دوم رخ داده است. گاهی داستان های مودیانو براساس تجارب شخصی خودش یا مصاحبه، مقالات روزنامه و یاداشت های خودش است.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com