ورود کاربر

انواع جنون اجسام لویی

جنون اجسام لویی شامل دو اختلال به هم مرتبط است – جنون با اجسام لویی و جنون بیماری پارکینسون. تفاوت این دو بطور زیادی در زمان بروز علائم شناختی (تفکر) و حرکتی است. در جنون با اجسام لویی، علائم شناختی در طی یک سال از شروع پارکینسونیسم ظاهر می شود، پارکینسونیسم هر اختلالی است که با نوعی از تغییر حرکتی همراه باشد، از قبیل لرزش یا سفتی عضلات، که در بیماری پارکینسون دیده می شود. در جنون بیماری پارکینسون، علائم حرکتی در مراحل اول تشدید می شوند و علائم شناختی یک سال بعد از بدتر شدن علائم حرکتی شروع می شوند.

جنون بیماری پارکینسون

جنون بیماری پارکینسون (Parkinson’s Disease Dementia) نوعی از LBD است که به صورت اختلال حرکتی شروع می شود و علائمی از قبیل کند شدن حرکات، سفتی عضلانی، لرزش و رعشه، راه رفتن اردکی دارد. این علائم همانند علائم بیماری پارکینسون است و معمولا ابتدا به تشخیص پارکینسون می انجامد. بعدا، علائم شناختی جنون و تغییرات خلق و رفتاری ممکن است بروز کند.

همه افراد مبتلا به پارکینسون دچار جنون نمی شوند، بنابراین به سختی می توان پیش بینی کرد که کدام بیمار پارکینسونی دچار جنون می شود. تشخیص پارکینسون در اواخر زندگی و سالنمدی یک ریسک فاکتور برای جنون بیماری پارکینسون است (فرآیند پرستاری بیماری پارکینسون).

پیشرفت پارکینسون

بتی از واحد خدمات تغذیه دبیرستان بازنشسته شده است و خود را وقف خانواده اش کرده است، بخصوص سه نوه دختری خود:

در سن 73 سالگی بتی دچار لرزش خفیف یکی از دستان خود، کرامپ و گرفتگی در حین نوشتن، قدم زدن اردک وار، قامت خمیده شد. برای وی تشخیص پارکینسون داده شد. زمانی که وی سه سال بعد دچار توهم شد، بچه ها وی اخطار را متوجه شدند. بتی خیلی زود دچار مشکلات گیجی و سردرگمی، مشکل جهت یابی بصری – فضایی شد. برای وی تشخیص جنون بیماری پارکینسون داده شد (فرآیند پرستاری بیماری پارکینسون).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com