ورود کاربر

کلیات

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستارتست های آزمایشگاهی اغلب برای تایید وجود و نوع مایع، الکترولیت یا تعادل اسید باز در بیماران استفاده می شود. در بررسی و شناخت پرستاری نتایج آزمایشات معمولا یافته های آزمایشگاهی تایید یا رد می شود و تشخیص و درمان عدم تعادل ها را تسهیل می کند. معمولا انجام تست های آزمایشگاهی به دستور مراقب اولیه بیمار نیاز دارد، اما در بعضی موسسات پرستار می تواند بررسی و شناخت کامل انجام دهد مگر رویه تهاجمی لازم باشد. معمولا بررسی و شناخت پرستاری برای غربالگری عدم تعادل و اختلالات سیستم و یا پشتیبانی از داده های تشخیصی بیمار مشکوک به عدم تعادل انجام می شود و می توانند حاکی از نیاز به بررسی های بیشتر و تست های تهاجمی باشد.

وبگاه پرستارانجام آزمایشات مستلزم جمع آوری نمونه است که اغلب نمونه خون و ادرار برای تجزیه و تحلیل گرفته می شود. بعضی از تست ها را پرستار می تواند انجام دهد اما اکثر تجزیه و تحلیل ها در آزمایشگاه صورت می گیرد. برای بعضی از آزمایشات زمانبندی حیاتی است. بعضی از نمونه ها طی یک دوره زمانی مشخص جمع آوری می شود (تست ادرار 24 ساعته). اگر نمونه خون یا ادرار برای مدتی قبل از تست بماند، می تواند نتایج را مخدوش کند (مثلا همولیز رخ می دهد). گرفتن نمونه غیر آلوده و به موقع و تحویل آن به آزمایشگاه برای انجام تجزیه و تحلیل به موقع بسیار مهم است و پرستار بایستی بر این موارد نظارت و کنترل داشته باشد.

منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com