ورود کاربر

رابطه ارگان های بدن و عواطف در طب چینی

رابطه ارگان های بدن و عواطف در طب چینی

وبگاه پرستارطبق اصول طب چینی هر عضو یا ارگانی از بدن با عاطفه یا عواطف خاصی در ارتباط است. در جدول رابطه ارگان ها با عواطف مختلف لیست شده است:

احشای بدن و عاطفه مربوطه
ارگان عواطف همراه با جریان چی خوب عواطف همراه با انسداد جریان چی
قلب عشق، اعتماد به نفس، خود ارزشی، مهربانی عدم اطمینان، شک به خود، عصبانیت، تنفر
کبد خوشبختی، رضایتمندی خصومت، تحریک پذیری، بدخلقی و شکنندگی
ریه ذهن باز، شادابی، تحمل خصومت، ندامت، افسردگی
کلیه امنیت جنسی، وفاداری، خلاقیت، ایمنی ترس، اضطراب، پارانویا
معده همدردی، همدلی، هماهنگی انتقاد، نارضایتی، انزجار
گردش خون آرامش، آسایش، بخشش و بخشندگی لجبازی، بد خلقی، حسادت
طحال تایید، اطمینان، ملاحظه کاری اضطراب، انزوا، بی تفاوتی
مثانه صلح و آرامش، اطمینان، شجاعت ترس، اضطراب، وحشت
کیسه صفرا ستایش، جسارت، عشق بی حالی، عقیمی، خشم
روده کوچک تقدیر، لذت، تغذیه، رشد اندوه، غم، دلسردی
روده بزرگ اشتیاق و الهام، آزادی احساس گناه، افسردگی، بی تفاوتی
گرمی بخش سه گانه امید، تعادل، تعالی تنهایی، تحقیر، نومیدی

عواطف و لیبیدو

وبگاه پرستارهمانطور که در جدول فوق مشاهده می شود، داشتن جریان چی خوب به معنی شانس بالاتر داشتن قوای جنسی قدرتمند است. و اگر جریان چی خوب باشد، به همسری جذاب تر و شخصی مقبول تر تبدیل می شوید. جریان چی خوب به معنی عواطف بهتر است و چرخه احساسات خوبی بین شما و همسرتان ایجاد می کند و احساس اعتماد و خوشبختی زوجین بالا می رود و بنابراین ...

وبگاه پرستاراگر احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، دنیای شما و همسر شما هم چنین خواهد شد (بخصوص زمانی که همین تغییر را در همسر خود مشاهده می کنید)، تضمین می دهم که لیبیدو شما و لیبیدو و گرایش همسر شما افزایش خواهد یافت. لذت و اطمینان به خود جدیدی پیدا می کنید که حتی موجب می شود اوضاع بهتر از قبل شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com