ورود کاربر

مداخلات پرستاری در درمان هیپومنیزیمی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستاردرمان اصلی هیپومنیزیمی مکمل خوراکی و افزایش ورودی منیزیم از طریق رژیم غذایی سرشار از منیزیم است. اگر سطح منیزیم خیلی کاهش یافته باشد، مکمل ممکن است به صورت وریدی و یا از طریق تزریق عضلانی داده شود. حیاتی است که پرستار بیمار را در حین انفوزیون مکمل پایش کند زیرا ممکن است تجویز سریع مکمل منیزیم موجب ایست قلبی یا ایست تنفسی شود. مداخلات تغذیه ای پیشنهادی در کادر زیر آمده است.

مداخلات تغذیه ای پیشنهادی برای هیپومنیزیمی
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت سبزیجات سبز تیره از قبیل اسفناج (منیزیم در مرکز ملکول کلروفیل سبزیجات وجود دارد)
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت مغزها (مثل بلارد و بادام، کره بادام زمینی)
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت دانه ها
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت شکلات
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت بعضی از دانه های کامل (مثل گندم سبوس دار، جو کامل)
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت تنوع غذایی – پنج پیمانه میوه و سبزیجات (شامل سیب زمینی پخته با پوست و پرتقال یا موز)
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت محتوای منیزیم غذاهای فرآوری شده معمولا کم است. نان گندم کامل برای مثال دو برابر نان سفید منیزیم دارد
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت آب می تواند به بدن منیزیم برساند، مقدار آن با توجه به منبع آب متغیر است. آب سخت بیشتر از آب نرم منیزیم دارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت جیره توصیه شده روزانه منیزیم 400-430 میلی گرم در مردان و 310-360 میلی گرم در زنان است، و 40 میلی گرم در حاملگی اضافه شود.

لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com