ورود کاربر

مداخلات پرستاری در درمان هیپرمنیزیمی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستارمهمترین مسئولیت پرستار در درمان عدم تعادل منیزیم پیشگیری از اختلال است. آموزش بیمار و بخصوص آموزش بیماران مبتلا به نقص عملکرد کلیه بایستی محور کار باشد و بیماران در مورد محدودیت مصرف منیزیم از طریق مواد غذایی و داروها بایستی آموزش داده شوند. بیماران و مراقبین بایستی آموزش داده شوند تا بتوانند بروشور داروهای بدون نسخه را از نظر محتوای منیزیم بخوانند. همچنین بایستی به بیمار آموزش داد که هر گونه علامت و نشانه جدید را با پرستار یا پزشک خود در میان بگذارد. بیماران مبتلا به نقص عملکرد کلیه بایستی آگاه شوند که در زمان مراجعه به متخصصان مراقبت بهداشتی در مورد مشکل کلیوی خود صحبت کنند تا سطح منیزیم داروهای تجویز شده برای آنها تعدیل شود.

وبگاه پرستارپرستار بایستی در زمان تجویز منیزیم برای سرکوب CNS در موارد زایمان زودرس یا اکلامپسی، بیمار را به دقت از نظر نشانه های هیپرمنیزیمی پایش کند. بخصوص بایستی بیمار از نظر سرکوب تنفسی ثانویه به مسمومیت منیزیم تحت نظر باشد. علائم حیاتی و بخصوص ریت، عمق و نظم تنفس بایستی در طی تجویز منیزیم به دقت پایش شود.

وبگاه پرستاردرمان هیپرمنیزیمی طبق شدت علائم بیماری می تواند متفاوت باشد:

  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کلسیم وریدی (مثل کلرید کلسیم یا گلوکونات کلسیم) ممکن است در موقعیت های اورژانسی تجویز شود تا فعالیت منیزیم در بدن بلوکه شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت افزایش مایعات دریافتی تشویق شود تا دفع کلیوی منیزیم افزایش یابد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت اگر بیمار دچار نقص عملکرد کلیه ها مثل نارسایی کلیوی است، ممکن است همودیالیز برای دفع منیزیم اضافه لازم باشد.

لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com