ورود کاربر

اکوکاردیوگرافی (Echocardiography)

اندیکاسیون:

اکوکاردیوگرافی رویه بررسی قلب توسط ماوراء صوت است، رویه ای است غیر تهاجمی که به بررسی ساختارهای قلب و جریان خون در قلب می پردازد.

روش کار:

امواج صوتی مستقیما به قلب تابانده شده و توسط قلب منعکس می شود، این اکو توسط دستگاه اکوکاردیوگراف دریافت و به صورت تصویری نمایش می یابد که توسط پزشک مورد تفسیر قرار می گیرد.

مداخلات پرستاری:

  • رویه برای بیمار شرح داده شود.
  • بیمار بایستی به مدت حدود 30 دقیقه برای انجام تست بی حرکت روی تخت بماند تا تصویر صحیح و دقیقی از ساختمان های قلب بدست آید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com