ورود کاربر

مرحله 3: فاز تجربی (عملی)

روش تحقیق در پرستاریبخش تجربی یا عملی (empirical phase) تحقیقات کمی شامل جمع آوری داده های تحقیق و آماده سازی آنها برای تجزیه و تحلیل است. فاز عملی اغلب طولانی ترین بخش تحقیقات است. داده ها ممکن است در طی چندین ماه کار مداوم جمع آوری شوند.

گام 13: جمع آوری داده ها

مرحله واقعی جمع آوری داده در مطالعه کمی اغلب مطابق طرح از پیش تدوین شده پیش می رود. طرح محقق عمدتا شامل رویه هایی برای تعلیم پرسنل جمع آوری کننده داده ها، تشریح مطالعه برای واحدهای پژوهش، جمع آوری داده ها (برای نمونه کجا و چه موقع داده ها جمع خواهند شد) و ثبت و ضبط اطلاعات است.

گام 14: آماده سازی داده ها برای تجزیه و تحلیل

داده های جمع آوری شده در تحقیقات کمی بندرت بلافاصله آماده تجزیه و تحلیل مستقیم است. مراحل مقدماتی برای تجزیه و تحلیل لازم است. یکی از این مراحل کد گذاری (coding) است، که در آن داده های کلامی به اعداد تبدیل می شوند (برای نمونه، کد بندی اطلاعات جنسیت به «1» برای مذکر و «2» برای مونث). مرحله مقدماتی دیگر انتقال داده ها از سندهای مکتوب به فایل های کامپیوتری برای تجزیه و تحلیل است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com