ورود کاربر

آموزش تهیه فهرست مندرجات پایان نامه

برای تهیه فهرست مندرجات بایستی از شروع تایپ فایل خود، متن را عنوان بندی کنید و تیترهای خود را به صورت درختی به تیتر 1 (ctrl + alt + 1)، تیتر 2 (ctrl + alt + 2)، تیتر 3 (ctrl + alt + 3) و احتمالا تیتر 4 (ctrl + alt + 4) و متن اصلی، تیتر شکل، تیتر نمودار، تیتر جدول و غیره تقسیم بندی کنید. در این آموزش متن نمونه تیتر بندی شده و در پایان فهرست مندرجات تهیه می شود.

توجه: بطور پیش فرض تیتر 4 به بعد دارای میانبر نیست و بایستی برای آنها میانبر تعریف کنید که در پایان ویدیو نمایش داده شده است و برای تیتر 4 میانبر تعریف شده است.

دانلود ویدیو برای مرور آفلاین

دانلود فایل ورد ویدیو برای تمرین

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com