ورود کاربر

مرحله 5: فاز انتشار

روش تحقیق در پرستاریدر فاز تجزیه و تحلیل، محقق یک دور کامل می زند و به سئوالات مطرح شده در شروع مطالعه پاسخ می دهد. وظیفه محقق هنوز کامل نشده است و بایستی نتایج مطالعه خود را نیز منتشر کند.

گام 17: اشتراک یافته ها

اگر نتایج مطالعه به اشتراک گذاشته نشود، شواهد حاصله از مطالعه هیچ همیاری با حرفه پرستاری نمی کند. یکی دیگر از مراحل پروژه تحقیق که اغلب مرحله آخر است، آماده سازی گزارش تحقیق (research report) است که با دیگران به اشتراک گذاشته شود.

گام 18: استفاده از شواهد در عمل

ایده آل این است که نتایج مطالعات کیفیت بالا برای استفاده در محیط بالینی برنامه ریزی شود. گرچه محققان پرستاری ممکن است خودشان در موقعیتی نباشند که برنامه استفاده از یافته های تحقیق خود را به اجرا بگذارند، می توانند با فرآیند ایجاد توصیه های عملی همیاری کنند، صرفنظر از اینکه اطلاعات ارائه شده برای فراتجزیه چقدر کامل است، اما شانسی برای انتشار یافته های مطالعه در عملکرد پرستاری وجود دارد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com