ورود کاربر

مرحله 4: فاز تجزیه و تحلیل داده ها

روش تحقیق در پرستاریداده های کمی جمع آوری شده در فاز عملی به صورت توده ای از اعداد گزارش نمی شوند. این داده ها مورد تجزیه و تحلیل و تفسیر قرار می گیرند، کاری که در مرحله چهارم تحقیق انجام می شود.

گام 15: تجزیه و تحلیل داده ها

برای پاسخ به سئوالات تحقیق و تست فرضیه ها، محقق بایستی داده های جمع آوری شده را به شیوه ای منظم و مربوط تجزیه و تحلیل کند. اطلاعات کمی از طریق تحلیل آماری (statistical analyses) تجزیه می شود که شامل رویه های ساده (مثل محاسبه میانگین) و رویه های و آماره های پیچیده و مشکل است.

گام 16: تفسیر نتایج

تفسیر (Interpretation) فرآیند استخراج نتایج مطالعه و بررسی کاربردهای آنها است. محققان تلاش می کنند یافته های خود را در سایه شواهد، نظریه ها و تجربه بالینی قبلی خودشان تشریح کنند (همچنین با صحه بر کفایت روش هایی که برای مطالعه استفاده کرده اند). تفسیر نیز شامل تعیین یافته هایی است که به بهترین وجه در عملکرد بالینی قابل استفاده هستند، یا برای تحقیقات بعدی قابل پیشنهاد هستند، قبل از اینکه کاربرد نهایی یافته ها پیشنهاد شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com