ورود کاربر

خلاصه

مفاهیم پرستاری – شناخت عقل و حکمت در پرستاری

وبگاه پرستارارزیابی چهار مدل مجموعه ای از پیشایندها و ویژگی ها و همچنین بینش جدیدی در مورد حکمت در حرفه پرستاری فراهم ساخت. دانش در تمامی مدل ها به عنوان پیش درآمد حکمت بیان شده است. سایر پیش درآمدها شامل داده، اطلاعات، سن، تحصیل، ارزش ها، شناخت، پذیرش یادگیری، مربی و تجارب زندگی بودند. در دو مدل توسعه و بلوغ حکمت را حاصل اعمال و بکارگیری دانش کسب شده در موقعیت های استرس زا یا کار کردن با عدم اطمینان دانسته اند.

وبگاه پرستاردو نوع حکمت در رشته روانشناسی بیان شده است: حکمت عمومی و حکمت شخصی که هر دو در پرستاری بالینی نیز کاربرد دارند. حکمت عمومی از طریق مراقبت و مهربانی در عمل مراقبت از فرد بیمار یا خانواده وی مشهود می شود. فرد دارای حکمت عمومی تمایل دارد که بهترین مراقبت را ارائه کند و از تخصص حرفه ای خود برای قضاوت بالینی و فرآیندهای تصمیم گیری استفاده می کند. حکمت شخصی زمانی ظاهر شود که شخص در موقعیت قرار می گیرد، صبر می کند، موقعیت را بررسی می کند، بر مسئله تجسم می کند، مطالعه می کند، یاد می گیرد، ارزش ها و اخلاقیات را سبک و سنگین می کند و پس از رسیدن به درک و آگاهی لازم اقدام می کند. ویژگی دانش در هر دو حکمت همپوش است. فرد متخصص و ماهر در کار خود از عمل از دانش کسب شده استفاده می کند. حکمت شخصی در پرستاران پس از کسب دانش از بررسی موقعیت توسعه می یابد.

وبگاه پرستارحکمت در حرفه پرستاری یک پدیده مرکب و پیچیده است که به طور کامل درک نشده است و نمی توان از طریق یک لیست منفرد از پیشایندها و مشخصات آن را درک کرد. بنابراین این مشخصات و پیشایندها لازم است که برای حرفه پرستاری تعریف شوند.

حکمت در حرفه پرستاری یک پدیده پیچیده است و نمی توان از طریق یک لیست منفرد از پیشایندها و ویژگی ها، آن را به طور کامل درک کرد.

وبگاه پرستاردر مجموع ده ویژگی بالقوه و ده پیشایند بالقوه حکمت شناسایی شد. درک بهتر حکمت در حرفه پرستاری می تواند به پرستاران کمک کند که فرآیند حکیم شدن را آموزش داده و در حرفه و کار خود به حکمت مطلوب دست یابند.


لینک مطالب مرتبط


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com