ورود کاربر

مدل توسعه حکمت (MWD)

مفاهیم پرستاری – شناخت عقل و حکمت در پرستاری

وبگاه پرستارعنصر مرکزی و محور مدل MWD یادگیری از زندگی است. این عنصر شامل مفاهیم تجسم، تلفیق و بکارگیری است. افراد بایستی اطلاعات را دریافت کنند، بررسی، تجزیه و تحلیل، پردازش، سبک و سنگین کنند و در اقدامات خودآگاه و نا خود آگاه خود تلفیق کنند. زمانیکه به این نقطه برسد، یادگیری رخ می دهد و دانش جدید را می توان در عمل بکار گرفت. اگر دانش کسب شده در عمل استفاده نشود، منجر به رشد یا تغییر نخواهد نشد.

وبگاه پرستارسه شرط در این مدل وجود دارد که همگی به شرایطی هستند که روی ایجاد حکمت تاثیر داشته و به عنصر محوری یادگیری از زندگی متصل هستند. این سه شرط عبارتند از:

  • الف) تمایل به یادگیری
  • ب) تجربه کردن
  • ج) تعامل با دیگران
حکمت در پرستاری
مدل توسعه حکمت

وبگاه پرستاردر نهایت این مدل، حکمت قرار دارد که فرد با استفاده از تجارب زندگی به حکمت می رسد. همانطور که براون (2004) شش ویژگی به هم مرتبط برای حکمت در نظر می گیرد: آگاهی از خود یا خود شناسی، درک دیگران، قضاوت، دانش زندگی، مهارت های زندگی، تمایل به یادگیری.


لینک مطالب مرتبط


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com