ورود کاربر

الگوی حکمت برلین (BWP)

مفاهیم پرستاری – شناخت عقل و حکمت در پرستاری

وبگاه پرستارمدل BWP در موسسه ماکس پلانک برای هدایت تحقیقات حکمت مدار سیستم های دانش و فرآیندهای قضاوت ایجاد شد. آنها حکمت را به عنوان «تئوری عملگرا (pragmatic) یا فرا ابتکاری (metaheuristic) شناختی و انگیزشی تعریف کرده اند که دانش را به سمت تعالی ذهنی و پرهیزکاری بشر سازماندهی و هدایت می کنند، هم شکوفایی فردی و هم جمعی».

وبگاه پرستارنظریه های عملی بنیادین زندگی (پراگماتیک) به بینش و بصیرت عمیق و قضاوت دقیق در مورد شرایط بشری و راه های برنامه ریزی، اداره و درک زندگی اشاره دارند. نظریه های فرا ابتکاری (متا هیورستیک) راهبردهای رده بالایی هستند که قواعد رده پایین را در بین افراد سازماندهی می کنند، تا به آنها در برنامه ریزی، اداره و ارزشیابی مسائل زندگی کمک کند.

حکمت در پرستاری
پارادایم حکمت برلین

وبگاه پرستارمدل حکمت برلین (BWP) از سه بخش مختلف تشکیل شده است:

  • bullet عوامل مرتبط با شخص
  • bullet زمینه زندگی افراد
  • bullet مشکل گشایی

وبگاه پرستارهر یک از این بخش ها شامل پیش درآمدهای حکمت و مفاهیم فرآیند حکمت هستند. از جمله این مفاهیم و پیش درآمدها می توان به توسعه حکمت، حکمت در زندگی واقعی، تعاملات خانوادگی، نوشته ها، روابط فردی اشاره کرد. در بخش سوم این مدل به توقعات و معیارهای کیفی مشکل گشایی می پردازد.


لینک مطالب مرتبط


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com