ورود کاربر

مروری بر ادبیات و پیشینه حکمت

مفاهیم پرستاری – شناخت عقل و حکمت در پرستاری
حکمت یک ایده آل انتزاعی است، نقطه پایان یا یک مشخصه و صفت است، چیزی است که در عمل استفاده می شود، اما از حرفه مجزا نیست.

وبگاه پرستارامروزه پیکره وسیعی از دانش و ادبیات مربوط به حکمت در دسترس است، گرچه بیشتر آنها در مورد حکمت در حرفه پرستاری نیست. حکمت یک ایده آل انتزاعی است، نقطه پایان یا یک مشخصه و صفت است، چیزی است که در عمل استفاده می شود، اما از حرفه مجزا نیست. برای حمایت از این کاوش، تعاریف حکمت از اوان فلسفه کلاسیک تا ادبیات روانشناسی استفاده شده و راستای این تعاریف با پرستاری و همچنین تعاریف موجود در ادبیات پرستاری عرضه می شود.

وبگاه پرستاردر ادامه مفهوم حکمت از دیدگاه رشته های زیر بررسی می شود:

وبگاه پرستارهمچنین مدل های ارائه شده برای حکمت در رشته های علوم کامپیوتر، روانشناسی و پرستاری ارائه می شود.


لینک مطالب مرتبط


 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com