ورود کاربر

ویژگی های افراد دارای خود کفایتی بالا چیست؟

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

1- خود اطمینانی

وبگاه پرستاریکی از مشهودترین ویژگی های افراد دارای خود کفایتی بالا داشتن خود اطمینانی بالا است. این افراد به وظایف یا موقعیت ها حس توانایی و موفق بودن برخورد می کنند. این اطمینان به خود (self­-confidence) منجر به تجربه ای می شود که موجب افزایش توانایی آنها و در نتیجه خود اطمینانی بالاتر می شود. این چرخه مثبت خودش موجب افزایش هر چه بیشتر خود کفایتی آنها می شود.

2- ارزیابی صحیح خود

وبگاه پرستارافراد دارای خود کفایتی بالا قادر هستند که بطور صحیح عملکرد خود را ارزیابی کنند. آنها نه خیلی از خود انتقاد می کنند و نه خیلی مثبت گرا هستند بلکه خود را به صورت منطقی و واقع بینانه ارزیابی می کنند تا بتوانند خود ارتقایی (self­ -improvement) خویش را دنبال کنند.

3- تمایل به ریسک کردن

وبگاه پرستارافراد دارای خود کفایتی بالا خواهان ریسک کردن هستند، زیرا می دانند که چطور محاسبه ریسک ها می تواند شانس موفقیت را افزایش دهد. ازآنجایی که از شکست یا اشتباه نمی ترسند، می توانند ریسک منطقی بکنند که خود موجب افزایش خود کفایتی آنها می شود.

4- احساس کامیابی

وبگاه پرستاراغلب کسانی که خود کفایتی بالایی دارند، احساس کامیابی می کنند زیرا اغلب در کارهای خود به خاطر تمایل به ریسک و پیگیری علائق و نفع خود، موفق هستند. حتی اگر شکست بخورند یا اشتباه کنند، احساس کامیابی می کنند زیرا هر اشتباه فرصتی است برای بهبود خودشان.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com