ورود کاربر

خلاصه نکات کلیدی

  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن پرستاران به مددجو کمک می کنند با فقدان خود کنار بیاید، از جمله از دست دادن تصویر از بدن، عزیز، احساس رفاه و بهزیستی، یا شغل.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن فقدان، بخصوص فقدان عزیز یا بخشی از بدن می تواند یک فقدان موقعیتی یا تکاملی باشد و یا فقدان واقعی یا درک شده باشد (که هر دو می توانند حالت انتظار نیز داشته باشند)
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن سوگواری واکنشی طبیعی است، پاسخی ذهنی به فقدان است، برای سلامت ذهنی و روانی و جسمی لازم است. سوگواری به شخص عزادار این امکان را می دهد که بتدریج با فقدان خود سازگار شود و آن را به عنوان بخشی از واقعیت بپذیرد.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن آگاهی از مراحل مختلف یا فازهای سوگ و عوامل موثر بر آن می تواند به پرستار در درک و فهم پاسخ ها و نیازهای مددجو کمک کند.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن طریقه برخورد فرد با فقدان با سن، فرهنگ، عقاید معنوی و مذهبی، جنس، وضعیت اجتماعی اقتصادی، سیستم های حمایتی و اهمیت و علت فقدان یا مرگ بستگی دارد.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن مراقبت از شخص در حال مرگ و شخص سوگوار یکی از پیچیده ترین و چالش انگیز ترین مسئولیت های پرستار است.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن نگرش پرستار به مرگ و مردن مستقیما روی توانایی وی در مراقبت از شخص در حال مرگ تاثیر می گذارد.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن پرستار بایستی کل خانواده را در نظر بگیرد زمانی که در این موقعیت های فقدان و بخصوص مرگ کار می کند.
  • مفاهیم پرستاری – مرگ و مردن مددجوی در حال مرگ به ارتباط آزاد، کمک جسمی و حمایت عاطفی و معنوی نیاز دارد تا از مرگی آرام و با احترام اطمینان حاصل شود. لازم است که احساس کنترل در اداره وقایع قبل از مرگ در بیمار حفظ شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com