ورود کاربر

فرآیند پرستاری - ارزشیابی

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستاربرای تعیین اینکه آیا اهداف یا برآیندهای مورد انتظار مددجو لحاظ شده اند، پرستار بایستی از داده های زمان تعامل با مددجو و افراد مهم دیگر وی استفاده کند. اگر به برآیندهای مورد انتظار دست نیافتند، پرستار بایستی دلیل آن را بررسی کرده، سئوالاتی از قبیل زیر را در نظر بگیرد:

  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا وضعیت گذشته عود کرده است، احساسات یا رفتارهای مرتبط با اعتماد به نفس پایین ماشه شده اند؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا موقعیت استرس زای جدیدی رخ داده است که احساسات مددجو قادر به سازگاری با آن نیست، و نتیجه اش استمرار یا عود اعتماد به نفس پایین است؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا نقش های جدید یا اضافه شده موجب افزایش استرس هایی شده است که باید مددجو با آنها سازگار شود؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا افراد مهم و حامی مددجو در تلاش برای بهبود اعتماد به نفس وی، به اندازه کافی از وی حمایت می کنند؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا مددجو به موسسات یا جلسات ارجاع شده می رود؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا موسسات یا جلسات ذیربط خدمات مورد انتظار را به وی ارائه می دهند؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا توقعات مددجو نسبت به زمان مورد نیاز برای رفع موفقیت آمیز مشکلات اعتماد به نفس، خیلی بالا است؟

وبگاه پرستارپرستار، مددجو و همراهان وی بایستی بدانند که تغییر عقاید، احساسات و رفتارهای موثر بر اعتماد به نفس مستلزم زمان و تلاش مستمر زیاد است. برخلاف مشکلات جسمی زیادی از قبیل زخم ها که بهبودی سریع رخ می دهد، بهبود مفهوم از خود می تواند یک نگرانی مداوم باشد و به سادگی قابل ارزشیابی نیست. بحران های جدید می تواند موجب شود که مددجو به خودش شک کند و احساسات مبنی بر ناکفایتی قبلی را برعکس یا بدتر کند. انسان می تواند از موقعیت های جدید یاد بگیرد و راهبردهای جدیدی پیدا کند که به وی احساس رضایت از خود بدهد.

منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com