ورود کاربر

بررسی و شناخت عملکرد نقش

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستارپرستار به بررسی و شناخت رضایت یا عدم رضایت مددجو از مسئولیت ها و روابط نقش وی می پردازد: نقش های خانوادگی، نقش های کاری، نقش های دانشجویی، نقش های اجتماعی. نقش های خانوادگی برای افراد مهمتر است زیرا روابط خانوادگی از صیمیت و نزدیکی خاصی برخوردار است. روابط می تواند حمایتی و رشد دهنده باشد، یا می تواند سر متضاد آن بوده فوق العاده استرس زا باشد که به صورت رفتار خشن یا سوء رفتار مشخص می شود. بررسی و شناخت روابط نقش خانواده ممکن است با جنبه های ساختاری از قبیل تعداد افراد خانوار، سنین، محل سکونت و غیره شروع شود. برای بدست آوردن داده های مربوط به روابط نقش خانواده مددجو رضایت یا عدم رضایت وی از نقش های کاری و نقش های اجتماعی، پرستار بایستی سئوالاتی از قبیل نمونه سئوال مصاحبه بررسی و شناخت بپرسد. بخاطر داشته باشید که این سئوالات بایستی با توجه به فرهنگ، جنس و موقعیت فرد اصلاح و تعدیل شوند.

منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com