ورود کاربر

تسهیل عبور از سوگ

  • bullet ارزش های قومی، فرهنگی، مذهبی و شخصی مددجو و خانواده وی در ابراز سوگ خود را بررسی و محترم بشمارید.
  • bullet آنچه که از فرآیند سوگ انتظار می رود از قبیل نرمال بودن (قابل قبول بودن) افکار و احساسات خاص، احساس غم، گناه، خشم، ترس، تنهایی که در طول زمان تثبیت و کاهش می یابند را به مددجو یا خانواده آموزش دهید. دانستن آنچه که انتظار می رود می تواند به کاهش شدت واکنش مددجو به سوگ کمک کند.
  • bullet مددجو را تشویق کنید تا سوگ خود را ابراز و با حامیان خود به اشتراک بگذارد. تبادل احساسات موجب تقویت مجدد روابط و تسهیل فرآیند سوگ می شود.
  • bullet اعضای خانواده را تشویق کنید تا به ابراز عواطف مددجو کمک کنند و به مددجو برای عبور از سوگ فشار نیاورده یا توقع واکنش مناسب از وی نداشته باشند. اگر مددجو بچه است، از اعضای خانواده بخواهید که به بچه اعتماد کرده و اجازه دهید بچه در فعالیت های سوگ دیگران شرکت کند.
  • bullet مددجو را به از سرگیری فعالیت های نرمال تشویق کنید که موجب بهبود سلامت جسمی و روانی وی می شود. بعضی ازمددجویان ممکن است تلاش کنند فعالیت های روزمره خود را خیلی سریع شروع کنند. هرچند تاخیر بلند مدت در برگشت به فعالیت های روزمره می تواند نشانگر سوگ مرکب باشد (فرآیند پرستاری فقدان و سوگ را بخوانید).

فراهم کردن مراقبت عاطفی

  • bullet از سکوت و حضور فردی به همراه تکنیک های ارتباط درمانی استفاده کنید. این تکنیک ها شامل راه های بهبود بررسی احساسات مددجو است و اینکه مددجو بداند که پرستار به احساسات وی احترام می گذارد.
  • bullet سوگ خانواده مددجویان و اطرافیان مهم وی را تایید کنید. حامیان شخص بخشی از فرآیند سوگ مددجو هستند.
  • bullet گزینه های ارتقاء بخش استقلال مددجو را پیشنهاد کنید. مددجو به احساس کنترل زندگی خود نیاز دارد بخصوص در زمانی که بیشتر این کنترل امکانپذیر نیست.
  • bullet در مورد طریقه استفاده از منابع اجتماعی برای مددجو اطلاعاتی فراهم کنید.
  • bullet استفاده از منابع موجود در اجتماع مثل روحانی و کشیش و .. را تشویق کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com