ورود کاربر

مطالعه موردی: تفکر نقادانه

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستارویلیام دانشجوی مذکر 20 ساله دانشگاه است که سه روز پیش در تصادف رانندگی دچار جراحت شدید پای چپ شده است که موجب قطع پای چپ وی شد. مادرش از زمان تصادف با وی مانده و خیلی از وی حمایت می کند. پدرش شدیداً سوگوار شده و به سختی می تواند با شرایط ویلیام کنار بیاید، زیرا وی کاپیتان تیم بسکتبال دانشگاه است و آینده خوبی برای تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفه ای داشته است. شرایط ویلیام ثابت شده است و بلافاصله در برنامه نوتوانی گذاشته شده است. خیلی زود وی برای گذاشته پای مصنوعی آماده خواهد شد. ویلیام که معمولا فردی خوش مشرب و پر صحبت است، حالا چنباته زده و زیاد حرف نمی زند. وی در زمان تعویض پانسمان به پایش نگاه نمی کند و مایل نیست در مورد برنامه بازتوانی صحبت کند (نشانه های اعتماد به نفس پایین را بخوانید).

  • با توجه به سن ویلیام، آیا مفهوم از خود وی در خطر تاثیر مختل کننده ناشی از معلولیت است؟
  • چه داده ای دلالت بر این دارد که اعتماد به نفس وی تاثیر منفی از قطع پا گرفته است یا ریسک کاهش اعتماد به نفس در رابطه با از دست دادن پای چپ وجود دارد (تشخیص پرستاری اختلال تصویر از بدن
  • چه عواملی روی سازگاری ویلیام با قطع اندام و برنامه نوتوانی تاثیر دارد؟
  • مداخلات پرستاری ویلیام با یک مرد 70 ساله با همین وضعیت چه تفاوتی دارد؟
  • کدام گروه از بیماران غیر از مبتلایان به قطع عضو در خطر اختلال اعتماد به نفس یا تصویر از بدن هستند؟
منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com