ورود کاربر

هویت فردی

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستارزمان بررسی و شناخت مفهوم از خود، اطلاعاتی که پرستار از اول نیاز دارد مربوط به هویت شخصی مددجو است. این شامل اعتقاد و باور مددجو از خود است (نمونه سئوالات مصاحبه را بخوانید).

نمونه سئوالات مصاحبه بررسی و شناخت: هویت فردی
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود ویژگی های فردی خود را چطور توصیف می کنید؟ یا به عنوان یک فرد خود را چطور می بینید؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود دیگران شما را به عنوان یک فرد چطور توصیف می کنند؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود چه چیزهایی از خودتان را دوست دارید؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود چه کارهایی را خوب انجام می دهید؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود نکات قوت، استعدادها و توانایی های فردی شما چیست؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود اگر می توانستید، چه چیزی را در خودتان تغییر می دادید؟
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود چه احساسی دارید، اگر بدانید شخصی از شما خوشش نمی آید؟
منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com