ورود کاربر

کمک به مددجو برای مردن با احترام

مفاهیم پرستاری – فقدان، سوگ، مرگ و مردنپرستاران لازم است از برخورد با حترام و رعایت شان مددجو اطمینان حاصل کنند (آیین نامه اخلاق و رفتار حرفه ای را بخوانید). مددجویان در حال مرگ احساس می کنند که کنترل بر زندگی خود را از دست داده اند. کمک به مددجو برای مردن با وقار و احترام شامل حفظ انسانیت آنها، مراقبت همراستا با ارزش ها، باورها و فرهنگ آنها است. با عرضه گزینه های مراقبتی به مددجو و اطرافیان وی، پرستار می تواند احساس کنترل مددجو را بازیافت و حمایت کند. بعضی از این گزینه ها شامل محل مراقبت (مثل بیمارستان، خانه یا تسهیلات آسایشگاهی)، زمان ملاقات با مراقبین بهداشتی، برنامه فعالیت ها، منابع بهداشتی، زمان ملاقات وابستگان و خانواده است (فرآیند پرستاری بیمار مشرف به مرگ).

مددجویان سعی می کنند به کارهای خود سروسامان بدهند تا با آرامش بمیرند. پرستار می تواند به مددجو کمک کند اولویت های جسمی، روانی و اجتماعی خویش را تعیین کند. اشخاص در حال مرگ بیشتر به دنبال احساس رضایت ناشی از کامیابی هستند تا خودداری و ممکن است به معنی برای ادامه زندگی در عین رنج کشیدن نیاز داشته باشند. بخشی از چالش پرستار حمایت از خواست و امید مددجو است (آیین حقوق بیمار مشرف به مرگ).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com