ورود کاربر

فاز 5: ارزشیابی

تفکر نقادانه در پرستاریمرحله آخر فرآیند پرستاری فاز ارزشیابی است. در این فاز، پرستار پیشرفت بیمار در رابطه با دستیابی به اهداف و برآیندهای مورد انتظار را برای تعیین رفع مشکل، در مسیر رفع شدن مشکل یا رفع نشدن مشکل؛ اندازه گیری و ارزیابی می کند. به عبارت دیگر، معیار برآیند پایه ای است که ارزیابی اهداف مطابق آن انجام می شود. ارزیابی ممکن است مشخص کند که داده ها، تشخیص، اهداف و مداخلات پرستاری همگی به هدف رسیده و مشکل حل شده است. همچنین ممکن است نیاز به تغییر طرح مراقبتی را مشخص کند و ممکن است آشکار کند که بررسی و شناخت بیشتری برای رسیدن به هدف مورد انتظار لازم است. هرچند ممکن است در نتیجه ارزشیابی مشخص گردد که تمامی مداخلات پرستاری رایجی که برای تشخیص های پرستاری خاصی انجام شده است کافی نبوده، بایستی به انجام کار درست ادامه داد تا مشکل بیمار رفع و وضعیت بیمار بهبود یابد. اگر در ارزشیابی مشخص شود که مشکل بیمار به موقع حل نشده است یا در کل حل نشده است، طرح مراقبت پرستاری بایستی اصطلاح شود تا تغییرات جدید در آن منعکس گردد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com