ورود کاربر

چه کسانی خود کفایتی پایین دارند؟

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

1- ترس از ریسک

وبگاه پرستارافراد دارای خود کفایتی پایین فکر می کنند که نمی توانند موفق باشند. در نتیجه اغلب خواهان ریسک کردن یا امتحان چیزهای جدید نیستند، زیرا باور دارند که نتیجه اش شکست خواهد بود. این مسئله اهمیت خاصی دارد زیرا راه اصلی تقویت و افزایش خود کفایتی تمرین و تجربه، و آزمون و خطا است.

2- ترس از عدم اطمینان

وبگاه پرستاراغلب خود کفایتی پایین با شک به خود (self­-doubt) و عدم اطمینان همراه است. این افراد هرگز بدون تضمین موفقیت چیز جدیدی را شروع نمی کنند یا کاری را قبول نمی کنند. در نتیجه ممکن است هرگز نتوانند توانایی های بالقوه خود را کشف کنند.

3- احساس شکست خورده

وبگاه پرستارافراد دارای خود کفایتی پایین غالبا احساس می کنند که شکست خورده هستند. همانطور که در بالا ذکر شد از انجام کارهای جدید که ریسک داشته باشد، طفره می روند. یا ممکن است کار را با تمام وجود شروع نکنند. در نتیجه، به احتمال کمتری موفقیت را تجربه می کنند و به احتمال زیاد خود را مفلوک و شکسته خورده می بینند.

4- مدیریت حالات خود

وبگاه پرستارمدیریت حالات (Impression management) یا ظاهر به تلاش برای کنترل درک دیگران از شخص اطلاق می شود، که در آن شخص تلاش می کند خود را مثبت جلوه دهد. افراد دارای خود کفایتی پایین افراد توانمندی نیستند اما خود را به ظاهر موفق و توانمند جلوه می دهند و تصویر فردی موفق به خود می گیرند. ممکن است انرژی زیاد برای خوب جلوه کردن و دریافت تایید دیگران صرف کنند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com