ورود کاربر

ویژگی های افراد دارای اعتماد به نفس بالا چیست؟

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستاربرای بیان روشن ویژگی های افراد دارای اعتماد به نفس بالا بایستی بین کسانی که بطور مصنوعی اعتماد به نفس متورم دارند و کسانی که اعتماد به نفس بالای واقعی دارند تمایز قائل شد. کسی که اعتماد به نفس متورم مصنوعی دارد، کسی است که تلاش می کند در ظاهر خود را با اعتماد به نفس بالا نشان دهد. هرچند این افراد عموما ویژگی های افراد دارای اعتماد به نفس بالا را ندارند. افراد دارای اعتماد به نفس پایین نیز ممکن است مشخصات زیر را داشته باشند، اما افراد دارای اعتماد به نفس بالا این ویژگی ها را همیشه و بطور فراوان دارند.

1- مسئولیت پذیری

وبگاه پرستاراز آنجایی که افراد دارای اعتماد به نفس بالا خودشان را بطور کامل قبول دارند، می توانند مسئولیت خودشان و عواقب اعمال خود را بپذیرند، بدون اینکه زیاد خود را به باد انتقاد بگیرند. بنابراین آنها به راحتی اشتباه خود را پذیرفته و محدودیت های خود را شناخته و می پذیرند.

2- تعهد به اهداف

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس بالا حس هدفمندی و تعهد به اهداف قوی در زندگی دارند. به علاوه، در دستیابی به اهداف خود پافشاری می کنند و تلاش می کنند و تعهد آنها بر پایه موفقیت یا شکست نوسان ندارد. به عنوان فرد فعال در زندگی، به دنبال ترقی هستند نه کمال.

3- صداقت

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس با خودشان و دیگران هم از نظر عاطفی و هم روانی صادق هستند. چون نگران نیستند دیگران آنها را بشناسند، در تعامل خود با دیگران با صداقت و صراحت برخورد می کنند.

4- بخشندگی

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس بالا دارای تحمل زیاد بوده و محدودیت های خود را می پذیرند. در نتیجه، این افراد خود و دیگران را راحت تر می بخشند.

5- ارزش های درونی

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس بالا دارای ارزش های باطنی هستند نه ظاهری. به عبارت دیگر، دارای هویت قوی براساس ارزش های منتخب هستند نه براساس ارزش هایی که تصور می کنند لازم است یا براساس توقعات دیگران. این نوع هویت معمولا یک هویت اکتسابی (achieved identity) در نظر گرفته می شود که در آن شخص باروها و ارزش های خود را تجزیه و تحلیل کرده و مجموعه اصول درونی و باطنی خود را انتخاب و براساس آنها عمل می کند.

6- مثبت گرایی

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس بالا مثبت گرا هستند و نگرش آنها به زندگی همراه با شکر و تشکر است. آنها به راحتی خودشان را تمجید می کنند و بیشتر به جنبه های مثبت زندگی می اندیشند و روی موارد منفی اصرار نمی ورزند.

7- خود ارتقایی

وبگاه پرستارعموما میل قوی به تلاش برای بهبود خویش در بین افراد دارای اعتماد به نفس بالا وجود دارد. از آنجا که نیاز به ارتقا و بهبود خویش را یک نوع کیفیت منفی نمی دانند، براحتی خود را بدون انتقاد ارزیابی کرده و به دنبال تقویت و تصحیح جوانب مختلف خود هستند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com