ورود کاربر

ویژگی های افراد دارای اعتماد به نفس پایین

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

1- احساس عدم خوشبختی

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس پایین عموما خوشبخت نیستند. احساس رضایت و خشنودی از زندگی معمولا از احساس ما نسبت به خودمان مشتق می شود. در بعضی از افراد اعتماد به نفس ضعیف ممکن است با افسردگی و حتی ناتوانی در انجام فعالیت های روزمره همیاری کند. هرچند بعضی از کسانی که خوشبختی خود را از منابع دیگر می گیرند از قبیل عقاید مذهبی، ممکن است درجه خوشبختی آنها خیلی تحت تاثیر اعتماد به نفس نباشد.

2- احساس اضطراب

وبگاه پرستاربسیاری از اشخاص دارای اعتماد به نفس پایین دچار اضطراب و بخصوص اضطراب اجتماعی هستند. غالبا این از عواقب دیدگاه ارزیابی کننده اجتماع از اعتماد به نفس است. به عبارت دیگر، ما تمایل داریم که خودمان را براساس مقایسه با دیگران ارزیابی کنیم. به علاوه، بسیاری از مردم راجع به قضاوت دیگران نسبت به آنها نگران هستند و تصور می کنند که دیگران همان نقص و ناتوانی هایی را در آنها می بینند که خودشان درون خود می بینند. چنین نگرانی هایی منجر به اضطراب می شود.

3- احساس حقارت یا ارشدیت

وبگاه پرستارکسانی که اعتماد به نفس پایین دارند احساس کوچکی و حقارت می کنند. آنها تصور می کنند که طبق استانداردهایی ارزیابی می شوند که دیگران به آنها دست یافته اند. غالبا احساس نقص درون موجب می شود که احساس بی ارزشی کنند. معمولا این نقص ها از دید دیگران مخفی و بی اهمیت است، اما شخص دارای اعتماد به نفس پایین آنها را خیلی بزرگ می بیند. عده ای از افراد دارای اعتماد به نفس پایین خود را با باد ارشدیت جلوه می کنند. هرچند این ممکن است نگرانی آنها را پوشش دهد، اما احساس واقعی آنها نسبت به خود را رفع نمی کند. مثلا فردی که بخاطر منابع اقتصادی کم اعتماد به نفس پایین دارد، در جمع در مورد املاک و مستغلات خود دروغ گویی می کند. البته این بدین معنی نیست که افراد دارای اعتماد به نفس بالا احساس ارشدیت بر دیگران دارند.

4- بی صبری یا تحریک پذیری

وبگاه پرستاریکی دیگر از ویژگی های افراد دارای اعتماد به نفس پایین تمایل آنها به بی صبری است یا تحریک شدن آسان در اثر اشتباه، نقص یا نارسایی ها. بیشتر اوقات این بی صبری و تحریک پذیری به خودشان هدایت می شود اما ممکن است سر دیگران نیز خالی شود.

5- اهداف بیرون مدار

وبگاه پرستارافراد دارای اعتماد به نفس پایین اغلب اهداف و مسیر زندگی خود بر اساس آنچه که دیگران می خواهند یا نیاز دارند، تدوین می کنند. اغلب تصور می کنند که نیازها و امیال خودشان بی اهمیت است. چنین نگرشی موجب پشیمانی می شود، زیرا همیشه از دیگران مراقبت می کنند در حالی که نیازهای خودشان رفع نمی شود.

6- منفی بافی

وبگاه پرستاراعتماد به نفس پایین منجر به منفی بافی می شود. این منفی بافی ممکن است همیشه جلوه بیرونی نداشته باشد و دیده نشود بلکه به صورت گفتمان داخلی با خود با جملات منفی باشد. جلوه خارجی آن انتقاد از خود، عذر خواهی زیاد یا گفتن نکات منفی در دیگران است. متاسفانه مردم از کسانی که فوق العاده منفی باف هستند اجتناب می کنند که خود موجب افت بیشتر اعتماد به نفس آنها می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com