ورود کاربر

تکنیک های بهبود اعتماد به نفس سالمندان

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستاروضعیت اعتماد به نفس سالمندان چگونه است؟ چطور اعتماد به نفس سالمندان را تقویت کنیم؟ سالمندان که به طور پیشرونده ای به دیگران وابسته می شوند، دچار افت اعتماد به نفس می شوند. سالمندی غالبا با کاهش درآمد، کاهش سلامت جسمی، از دست دادن خانواده و دوستان، بازنشستگی همراه است. علاوه بر اقدامات لیست شده برای بالغین، پرستار می تواند از تکنیک های زیر برای افزایش اعتماد به نفس سالمندان استفاده کند:

  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود تشویق مددجوی سالمند به شرکت در برنامه ریزی مراقبت خود
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود گوش کردن با دقت به نگرانی های وی
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود کمک به مددجو به شناخت و استفاده از نکات قوت و توانایی هایش
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود انتقال احساس ارزشمندی به مددجو. مددجو را نام صدا زده و از وی توصیه بخواهید
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود یادآوری خاطرات خوب و تشویق وی به بازگو کردن و یادآوری خاطرات قدیمی خود. تشویق به نوشتن زندگینامه
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود تشویق مددجو به انجام فعالیت های خلاقه مثل موسیقی، داستان گویی، عکاسی
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود کار با مددجو برای تدوین اهداف کوچک و مناسب
مفاهیم پرستاری - تصویر از بدن
اشتراک خاطرات با دیگران موجب ارتقای اعتماد به نفس و احساس کلی بهزیستی می شود
منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com