ورود کاربر

تکنیک های ارتقای اعتماد به نفس بزرگسالان

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود معنی اعتماد به نفس از نظر مددجو، و تاثیر اعتماد به نفس بر رفتارها و اعمال گذشته وی (و می تواند روی تصمیمات جاری و بعدی وی تاثیر بگذارد) را بررسی کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود به مددجو در بررسی نیروهای درونی و بیرونی همیار با افزایش یا رکود اعتماد به نفس وی کمک کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود به شیوه ای برخورد کنید که نشان دهد باور دارید شخص می تواند با واقعیت ها و تقاضاهای زندگی اش کنار بیاید و فردی ارزشمند است که باید لذت و خوشبختی را تجربه کند.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود از مقایسه وی با دیگران اجتناب کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود مددجو را تشویق کنید از بیانات و جملات منفی در مورد خودش استفاده نکند.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود استفاده از تایید را برای بهبود اعتماد به نفس تشویق کنید، از قبیل «من خودم را دوست دارم»، «من فرد ارزشمندی هستم».
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود برقراری ارتباط با افراد دارای اعتماد به نفس مثبت و روحیه حمایتی را تشویق کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود جملات مثبت در مورد موفقیت های گذشته مددجو بکار بگیرید (موفقیت های ریز و درشت)
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود به شخص کمک کنند لیستی از کیفیت های مثبت خود ایجاد کرده و مکررا آن لیست را مرور کند
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود شخص را تشویق کنید به دیگران کمک کند. همیاری با دیگران موجب ارتقای حس مثبت خود ارزشی می شود.
منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com