ورود کاربر

تقویت اعتماد به نفس نوجوانان

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود سطح مسئولیت نوجوانان را باید افزایش داد. لازم است که نوجوان موفقیت و شکست را تجربه کند و عواقب رفتار خود را ببیند.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود وی را به بحث در مورد مسائل خود از جمله مشکلات و اشتباهات تشویق کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود از تلاش و همیاری های وی تقدیر کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود روی فرآیند تاکید کنید نه تنها نتیجه.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود از آنها نظر و پیشنهاد بخواهید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آنها را به مشارکت در تصمیم گیری در مورد مسائلی که روی آنها هم تاثیر خواهد گذاشت، تشویق کنید. اطمینان به قضاوت نوجوان را نشان دهید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود از مقایسه کردن یا مسخره کردن یا تنبیه در مقابل دیگران پرهیز کنید
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود در خلق اهداف و استانداردهای واقع بینانه به وی کمک کنید.
  • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود معمولا نوجوانان در فعالیت های داوطلبانه مدرسه یا جامعه مشارکت می کنند، به آنها کمک کنید نکات قوت و ضعف خود را بشناسند و معنی فعالیت های خود را بدانند. اینکه بچه بداند دارای هدفی است و اقدامات وی می تواند تغییری ایجاد کند، به وی اعتماد به نفس قوی می بخشد.
مفاهیم پرستاری - تصویر از بدن
تشویق پیشرفت نوجوان در جمع موجب تقویت اعتماد به نفس وی می شود
منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com