ورود کاربر

فرآیند پرستاری مفهوم از خود - بررسی و شناخت

مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود

وبگاه پرستاربررسی و شناخت دقیق و کامل شامل بررسی و شناخت روانی اجتماعی مددجو و خانواده یا شخص حامی وی می باشد، زیرا سرنخ هایی در مورد مشکلات واقعی یا بالقوه فراهم می سازد. پرستار در زمان بررسی و شناخت مفهوم از خود روی چهار جنبه تمرکز می کند:

وبگاه پرستارقبل از انجام بررسی و شناخت روانی اجتماعی، پرستار بایستی اعتماد مددجو را جلب کرده و رابطه کاری مبتنی بر اعتماد با مددجو برقرار کند. دستورالعمل های انجام بررسی و شناخت روانی اجتماعی عبارتند از:

 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود فراهم کردن محیطی خلوت و خصوصی
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود کمینه سازی وقفه ها و مزاحمت تا سر حد امکان
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود نشستن در سطح تماس چشمی مددجو
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود نشان دادن علاقه به نگرانی های مددجو
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود نشان دادن پذیرش مددجو توسط نقد نکردن، قضاوت نکردن، اخم نکردن یا نشان دادن حالت شوک و تعجب
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود پرسیدن سئوالات باز برای تشویق مددجو به صحبت بیشتر بجای پرسیدن سئوالات بسته که اشتراک آزاد اطلاعات را مسدود می کند
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود اجتناب از پرسیدن سئوالات خیلی خصوصی که در واقع نیاز نیستند
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود کمینه سازی نوشتن جزئیات در حین مصاحبه، زیرا می تواند در مددجو این نگرانی را ایجاد کند که اطلاعات شخصی وی ثبت می شوند و همچنین با توانایی پرستار در تمرکز بر گفته های مددجو تداخل می کند
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود تعیین اطلاعات اضافی که ممکن است خانواده بتوانند عرضه کنند
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود حفظ محرمانه بودن اطلاعات و حریم مددجو
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود مطلع بودن از تعصبات و ناراحتی خود که ممکن است روی بررسی و شناخت تاثیر بگذارد
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود در نظر گرفتن تاثیر فرهنگ بر رفتار مددجو (مراقبت فرهنگ محور)

وبگاه پرستارزمانی که استرسورها شناسایی شدند، پرستار لازم است که مشخص کند برداشت مددجو از استرسورها چیست. درک و برداشت مثبت و رشد محور از وقایع استرس زا می تواند خود-ارزشی مددجو را تقویت کند؛ در حالی که برداشت منفی، نومیدی، شکست منجر به کاهش اعتماد به نفس مددجو می شود. پرستار بایستی همچنین سبک سازشی مددجو را شناسایی و مشخص کند که آیا این سبک برای استرسورهای شناسایی شده موثر است یا نه و برای اینکار سئوالات زیر را مددجو می پرسد:

 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود وقتی مشکلی دارید یا با موقعیت استرس زا مواجه می شوید، چطور به آن رسیدگی می کنید؟
 • مفاهیم پرستاری – مفهوم از خود آیا این روش موثر است؟

 

منبع:

Audrey B., Snyder S., Frandsen G. (2016), Kozier & Erb’s fundamentals of nursing: concepts, practice, and process, 10th Edition, Pearson Education, New Jersey.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com