ورود کاربر

بررسی و شناخت پرستاری

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستاربررسی و شناخت پرستاری زمانی به تشخیص عدم تعادل سدیم و برنامه ریزی مراقبت می انجامد می که سابقه مصرف سدیم بیمار به دقت گرفته شود؛ از جمله:

 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت مصاحبه بیمار و تهیه جزئیات سابقه داروهای مصرفی بیمار
  • تاریخچه مصرف داروهای تجویز شده و بدون نسخه (OTC) و مصرف آب مفید است.
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت تاریخچه رژیم غذایی با تمرکز بر میزان نمک، پروتئین و آب مصرفی
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت مرور پرونده بیمار از نظر میزان مایعات تزریقی دریافتی بیمار
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت بررسی و شناخت اختلالات حاد بیمار (مثل تروما، عفونت و غیره) یا اختلالات مزمن (مثل بیماری های همزمان)؛ بخصوص بیماری های قلبی، ریوی و نورولوژیک. این بررسی و شناخت علائم جدید و اهمیت هر یک از علائم و منبع احتمالی عدم تعادل را می تواند مشخص کند.
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت پایش و ثبت دفع و جذب برای تشخیص عدم تعادل سدیم و مایعات و اجرای مداخلات پرستاری حیاتی است.
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت برای تعیین کاهش یا افزایش سطح سدیم نقش پایش جذب و دفع بسیار حیاتی است؛ بنابراین دفع گوارشی و ترشحات زخم بایستی مورد توجه باشد. همچنین مصرف شکولات، اسنک ها و سایر غذاها را نیز باید در نظر داشت.
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت توزین روزانه به عنوان مقیاس اندازه عدم تعادل مایعات بسیار مهم است.
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت بررسی نتیجه آزمایش های روتین و روزانه از قبیل اسمولاریته برای کمک به افتراق بیمار مبتلا به هیپرولومی یا هیپوولومی و افتراق هیپرناترمی از هیپوناترمی بسیار اهمیت دارد.
 • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت ممکن است برای تعیین میزان دفع سدیم بیمار، سدیم ادرار و همچنین سدیم سرم اندازه گیری شود.

وبگاه پرستارداشتن یک تصویر کامل از وضعیت آب و الکترولیت بیمار می تواند به تشخیص های پرستاری صحیح بیمار و بررسی وضعیت موجود بیمار کمک کند و در برنامه ریزی مداخلات پرستاری اثربخش از اهمیت بالایی برخوردار است. برای آشنایی هر چه بیشتر با بررسی و شناخت پرستاری تعادل سطح سدیم؛ فرآیند پرستاری در اختلالات آب و الکترولیت را به همراه فرآیند پرستاری هیپوناترمی و فرآیند پرستاری مبتلایان به هیپرناترمی مطالعه کنید.

منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com