ورود کاربر

شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود

شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود

توقعات بزرگ: سال دوم زندگی

هر روز زندگی کردن با یک بچه نوپا خودش یک نوع ماجراجویی است و بایستی منتظر معجزه ای جدید با رشد و تکامل بچه خود باشید. آیا در عجب هستید که: بچه شما چه موقع راه می رود؟ بچه چه موقع حرف می زند؟ بچه چه موقع کارهای نوپاها را انجام می دهد؟ در اینجا انتظارات از سال دوم زندگی بچه آمده است.


اولین گام های بچه

یکی از بزرگترین و جالب ترین اتفاقات زندگی بچه در شروع سال دوم راه رفتن وی است. این زمانی است که بچه بدون کمک راه می رود. بیشتر بچه ها بین 9 تا 17 ماهگی شروع به راه رفتن می کنند. متوسط سن اولین راه رفتن 14 ماهگی است. وقتی شروع کردند، دیگر هیچ چیز نمی تواند آنها را متوقف کند.

شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود


شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود

دویدن

این قضیه سر دراز دارد. حدود 6 ماه پس از اینکه نوپای شما شروع به قدم زدن کرد و در قدم زدن استاد شد، دویدن و قایم موشک شروع می شود. خانه به میدان مسابقه تبدیل می شود. سئوال این است، آیا می توانید پای به پای وی بدوید؟


بالا رفتن

بچه در حین اکتشاف دنیا به بالا رفتن و صعود می پردازد. این مرحله خطرناکی است، آماده باشید. منظور از صعود بالا رفتن از پله ها و مبلمان است. نوپا در طی نیمه اول سال دوم زندگی با پیدا کردن دستگیره ای شروع به بالا رفتن از مبل و پله ها می کند. مواظب آنها باشید و دخالت خود را به ایجاد صعودی ایمن و موفق محدود کنید.

شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود


شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود

شوت کردن توپ

شوت کردن یک توپ گام بزرگی از تکامل نوپا است. نوپا برای شوت کردن یک توپ به هماهنگی حرکتی و عضلانی زیادی نیاز دارد. اما وقتی این مهارت را تست کرده و متوجه شد که توپ بعد از ضربه زدن بر می گردد و عکس العمل دارد، حالا نوبت تست کردن اسباب بازی ها، غذا و اشیای دیگر است تا می زنیم زمین هوا میره آنها را نیز امتحان کند.


خوردن و نقاشی کردن

خیلی زود است که بگویید پیکاسو دوم را تربیت می کنید، اما غذا خوردن غذا و نقاشی همزمان خود می تواند نقاشی ارزشمندی برای شما باشد. در طی سال دوم زندگی، بچه ها کنترل بیشتری روی عضلات کوچک دست و انگشتان دست پیدا می کنند. این مهارت های حرکتی ظریف به آنها اجازه می دهد که با یک دست ماژیک را گرفته و با دست دیگر قاشق را.

شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود


شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود

بازی کردن واقعیات

حال نوبت تصورات و رویاهای بچه است که به میدان بیایند. بین 18 تا 24 ماهگی مغز نوپا آماده بازی کردن وقایع حقیقی است. ممکن است بچه خود را در حالی ببینید که خرس عروسکی خود را تغذیه می کند یا با یک اسباب بازی تلفنی حرف می زند و ادای شما را در می آورد. از این جادوی وی لذت ببرید.


حرف زدن بچه

تا حالا بچه فقط کلماتی را تکرار و بلغور می کرده است. اما حدود 15-18 ماهگی می توانید انتظار کلمات حقیقی داشته باشید. بین 18 تا 24 ماهگی بیشر کودکان عبارات ساده را بیان میکنند مثل نمی خوام، بریم اونجا. در سن 2 سالگی ممکن است جملات کوتاه جدیدی بشنوید.

شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود


شرح تصویری تکامل بچه در سال دوم زندگی خود

بازی کردن با دوستان

حالا نوبت قرار بازی است. در پایان سال دوم، بیشتر نوپا ها علاقه زیادتری به همراهی با دیگر بچه ها نشان می دهند. ممکن است هنوز برای اشتراک اسباب بازی های خود آماده نباشند اما گام بزرگی در وارد شدن به زندگی اجتماعی بر می دارند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com