ورود کاربر

سوپ جو

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

جوی پرک یک غذای سرشار از فیبر و سالم است که بچه ها دوست دارند. گرچه بچه ها از خردسالی به خوردن جو پرک و جوی دو سر علاقه نشان می دهند، اما با گذر زمان و با شروع به خوردن نان سفید و سایر دانه های فرآوری شده، کمتر جوی دوسر و دانه های کامل سبوس دار می خورند.

اگر بطور مرتب برای بچه خود با جو پرک غذا تهیه کنید و با تزئینات مختلف به وی عرضه کنید، کودک از آن لذت برده و می خورد مثل کلوچه جوی دو سر، تکه های نان جوی دو سر و غیره. این غذا همانند هر غذای تهیه شده از دانه کامل و سبوس دار، ماده غذایی سرشار از فیبر و سالم است و برای کودک بسیار مفید است.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com