ورود کاربر

سبزیجات

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

هویج سرشار از فیبر، ویتامین A، ویتامین C و پتاسیم است؛ اما اضافه کردن جعفری به آن ممکن است کودکان را از خوردن هویج پخته دور کند.

صحیح است، سبزیجات یکی از غذاهای اصلی لیست بهترین غذاها برای کودکان است، اما بدین معنی نیست که بچه را گول بزنیم یا مجبور کنیم که سبزیجات مصرف کند مثل جوانه کلم فندقی، بروکلی و اسفناج.

سبزیجات زیادی وجود دارد که کودکان می پسندند مثل هویج، ذرت، نخود یا سیب زمینی پخته. هویج پخته از ارزش غذایی بالایی برای بچه ها برخورد است زیرا سرشار از فیبر، ویتامین A، ویتامین C و پتاسیم است.

بخاطر داشته باشید که از اوایل کودکی بچه خود را با خوردن سبزیجات آشنا کنید و سبزیجات مختلف را برای وی آماده کنید و به وی حق انتخاب بدهید. اگر کل خانواده سبزیجات پخته بخورند، بچه نیز تشویق می شود و شروع به خوردن سبزیجات می کند.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com