ورود کاربر

تخم مرغ

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

تغذیه بچه با تخم مرغ آب پز بهتر از تخم مرغ نیمرو شده است. بنابراین، آیا تخم مرغ برای بچه ها خوب است؟ مدتی تخم مرغ را به عنوان یک غذای پر از کلسترول بد می دانستند، اما بیشتر صاحبنظران تغذیه توافق دارند که تخم مرغ می تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد.

تخم مرغ منبع خوبی از پروتئین است و حاوی آهن و سایر ویتامین ها و مواد معدنی است. اما کلسترول تخم مرغ؟ تخم مرغ حاوی کلسترول است، اما حاوی چربی های اشباع شده نیست، که عامل مهمی در بالا رفتن سطح کلسترول است. تغذیه بچه با تخم مرغ به صورت یک روز در میان یک وعده مناسب است.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com