ورود کاربر

ماهی تون

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

یک ساندویچ ماهی تون که از نان کامل سبوس دار استفاده شده و مایونز کم چربی به آن زده باشند، می تواند یک وعده غذایی سالم و خوشمزه برای بچه ها باشد. ماهی یک غذای سالم است، مگر اینکه استخوان ماهی به گلوی بچه بپرد یا بصورت سرخ شده تهیه شده باشد. گاهی اوقات استفاده از تون نادیده گرفته می شود، گرچه یک غذای سالم و بهداشتی است و بچه ها خوردن آن را دوست دارند.

این روزها والدین بخاطر نگرانی از آلودگی جیوه کمتر به بچه های خود ماهی می دهند، اما بایستی بخاطر داشت که همانند هر چیز دیگری، ماهی تن کنسرو شده و سالم می تواند وعده غذایی خوبی باشد. حتی با وجود اخطارهای موجود در مورد آلودگی جیوه، یک یا دو وعده در هفته ماهی تون مفید است.

ماهی تون منبع خوبی از پروتئین و اسیدهای چرب اساسی اومگا 3 و بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی است. برای اینکه ساندویچ تون ماهی بچه شما غذایی سالم و بهداشتی باشد، به آن مایونز کم چربی زده و با نان سبوس دار سرو کنید.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com