ورود کاربر

ماست

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

اغلب ماست را یک غذای سالم می دانند، اما سعی کنید از ماست کم چرب و بدون افزودنی شیرین کننده استفاده کنید. ماست برای کودکان یک غذای سالم است، بخصوص اگر بچه شیر زیاد نمی خورد. ماست منبع خوبی از کلسیم است.

اگر کودک شما فقط ماست شرکت خاصی را می خورد که پر از قند افزودنی است و پروبیوتیک ندارد، ممکن است بعضی از مواد غذایی به وی نرسد. بنابراین بهتر است از ماست طبیعی تهیه شده از شیر کم چرب استفاده کنید.

زمان خرید ماست برای کودکان به برچسب آن توجه کرده و بدنبال جمله «با کشت زنده باکتری» و کم چرب و بدون افزودنی شیرین کننده باشید. ممکن است بدنبال ماستی باشید که پروبیوتیک دارد، هرچند همه مطالعات از مفید بودن پروبیوتیک ها در کودکان حمایت نکرده اند.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com