ورود کاربر

کره بادام زمینی

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

هرچند کره بادام زمینی در کشورهای غربی جز لاینفک رژیم خانوار است، بسیاری از والدین از تغذیه بچه با کره بادام زمینی اجتناب می کنند، زیرا از حساسیت غذای و تصور بر بالا بودن محتوای چربی آن، هراس دارند. درست است، محتوای چربی کره بادام زمینی بالا است، اما چربی آن از نوع چربی مونو و پلی اشباع نشده است که خیلی بهتر از چربی هایی است که در غذاهای پر چربی دیگر وجود دارد.

کره بادام زمینی کم چرب هم وجود دارد، بخصوص اگر نوع تقویت شده با ویتامین را انتخاب کنید، ارزش غذایی بیشتری دارد و ویتامین A، آهن، ویتامین E، ویتامین B6، فولیک اسید، منیزیم، روی و مس را علاوه بر پروتئین کافی به کودک می رساند.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com