ورود کاربر

سیب

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

اگر بچه شما سیب دوست ندارد، وی را با خود به فروشگاه ببرید تا سیب مورد علاقه اش را انتخاب کند یا به باغ ببرید تا از نزدیک سیب را ببیند و نظرش عوض شود. همانند بسیاری از دیگر میوه ها، سیب یک غذای میان وعده عالی است. سیب آب دار و شیرین منبع عالی از ویتامین C است و کم کالری است (حدود 90 کالری به ازای یک سیب متوسط) و اگر سیب با پوست خورده شود، حدود 5 گرم فیبر به بچه می رساند.

متاسفانه سیب یکی از میوجاتی است که بچه ها دوست دارند و با تبدیل آن به مواد غذایی آماده کودکان، مقداری از فواید تغذیه ای آن از بین میرود.

اغلب والدین بجای اینکه سیب کامل با پوست به بچه خود بدهند یا سیب را با پوست قاچ کرده و به بچه بدهند؛ سیب را پوست کنده و یا آب سیب به عنوان جایگزین به بچه می دهند. پوست گرفتن سیب موجب می شود که نیمی از فیبر آن از بین برود و شیره سیب فیبر کمتری نسبت به سیب کامل داشته و قند و کالری بیشتری دارد.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com