ورود کاربر

شیر

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

اغلب بچه های نوپا و پیش دبستانی از نوشیدن شیر سیر نمی شوند، اما همانطور که سن بالاتر می رود، مصرف شیر آنها روز به روز کمتر می شود. دلیل کمتر خوردن شیر بیزاری از شیر نیست، بلکه زیادتر شدن دامنه انتخاب و نوشیدن آب میوه ها و نوشیدنی های تجاری زیادی است که در دسترس آنها است از جمله لیموناد، دلستر و نوشابه، نوشیدنی های میوه ای و آب میوه ها.

شیر منبع خوبی از کلسیم، ویتامین D و پروتئین برای کودکان است و بایستی بخشی از رژیم روزانه کودک باشد، بجز مواردی که حساسیت به شیر وجود دارد. در واقع، با توجه به سن بچه، بیشتر بچه ها بایستی بین 2 تا 4 لیوان شیر در روز بنوشند (در بچه های زیر 2 سال شیر کم چربی مصرف شود)؛ بخصوص اگر سایر غذاهای حاوی کلسیم را خوب نمی خورند.

نویسنده:

وینسنت ایانلی، متخصص بیماری های کودکان، 14 ژوئن 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com