ورود کاربر

مواد معدنی شیر مادر

آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه بچه ها

مواد معدنی کلیدی موجود در شیر مادر عبارتند از:

  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان آهن: این ماده معدنی به رژیم غذایی مادر بستگی ندارد، با مقادیر کم و حدود 0.5 تا 1 میلی گرم در لیتر شیر مادر وجود دارد. جذب این ماده معدنی با نرخ 50% کفایت می کند. مهمتر این است که سطح آهن خون بچه هایی که با شیر مادر تغذیه می شوند برای 6 ماه کافی است.
  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان روی: یکی از مواد معدنی است که بخوبی در شیر مادر مطالعه و بررسی شده است. این ماده برای ساخت و فعال سازی آنزیم ها ضروری است. دارای تنوع زیستی عالی در بچه هایی است که با شیر مادر تغذیه می شوند.
  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان فلورین: فلورین در شیر مادر کامل وجود دارد. کودک به فلورین اضافه نیاز ندارد.
  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان سلنیوم: یک عنصر مغذی مهم آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز (glutathione peroxidase) است که لیپید پراکسیداز را متابولیزه و تجزیه می کند. این آنزیم برای تشکیل و سلامت دندان ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

سایر مواد معدنی مهم شیر مادر:

  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان رسوبات شیر: محتوای کلی شیر با توجه به گونه بشری خاص بوده و با نرخ رشد و ساختار بدن هماهنگی دارد. همچنین روی میزان رسوبات ادراری بچه تاثیر دارد.
  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان کاتیون های مهم: سدیم (محتوای نمک شیر مادر از شیر گاو کمتر است و محدودیت نمک رژیم غذایی مادر روی سطح نمک شیر تاثیری ندارد)، پتاسیم، کلسیم (محتوای کلسیم شیر مادر کم است اما بخوبی جذب میشود)، منیزیم.
  • آکادمی تغذیه کودکان – مبانی تغذیه کودکان آنیون های مهم: فسفات، کلراید، سیترات

بسیار مهم است بدانید که هنوز موردی از نرمی استخوان در کودکانی که از شیر مادری تغذیه کرده اند که تغذیه خوبی داشته است، گزارش نشده است.

نویسنده:

ملیسا کوتلن ناگین، مشاور شیردهی، 22 آوریل 2016

آکادمی تغذیه کودکان

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com