ورود کاربر

11- ماسک مو با آب جو

وبگاه پرستار

ماسک آبجو
ماسک تقویت موی آبجو

توجه: هرچند از حکم شرعی استفاده از آبجو بی اطلاع هستم، بخاطر ناقص نشده این مجموعه، ماسک آبجو نیز ترجمه شده است. استفاده از آن (البته در صورت پیدا کردن) به خواننده بستگی دارد.

وبگاه پرستارکمی عجیب است که از آبجو به عنوان ماسک مو و مراقبت مو استفاده شود، اما ارزش استفاده را دارد. ماسک تقویتی زیر ترکیبی از آبجو، تخم مرغ و روغنی سبک است که ترکیبی عالی است.

مواد لازم

  • نصف قاشق آبجو صاف شده
  • یک قاشق روغن سبک مثل روغن آفتابگردان یا روغن کانولا
  • یک عدد تخم مرغ خام

دستور مصرف

  • سه ماده را با هم بخوبی ترکیب کنید
  • مخلوط را روی موی تمیز و خشک خود بمالید و 15 دقیقه رها کنید
  • ماسک را با آب سرد بشویید
  • این ماسک را یک هفته در میان استفاده کنید

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com