ورود کاربر

8- ماسک موی آووکادو و تخم مرغ

ماسک تقویت موی آووکادو و تخم مرغ
ماسک تقویت موی آووکادو و تخم مرغ

وبگاه پرستارآووکادو بخاطر خاصیت مرطوب کنندگی و زرده تخم مرغ بخاطر چربی و پروتئین فراوان آن مشهور است و ماسک تقویت کننده عالی برای حیات مجدد مو است. بنابراین، ماسک موی تقویت کننده آووکادو و زرده تخم مرغ برای کسانی مفید است که موی خشک و آسیب دیده دارند.

مواد لازم

  • نصف یک عدد آووکادو
  • یک عدد زرده تخم مرغ
  • یک عدد کلاه حمام

دستور مصرف

  • آووکادو را له کرده و با زرده تخم مرغ مخلوط کنید. بهتر است از مخلوط کن استفاده کنید
  • مخلوط را روی موهای خود پخش کرده و با حرکت آرام از ریشه به نوک مو ماساژ دهید
  • سر خود را با کلاه حمام پوشانده و به مدت 15 تا 20 دقیقه ماسک را روی مو رها کنید
  • ماسک را با آب گرم و شامپوی ملایم بشویید.
توجه:

وبگاه پرستاراین ماسک را در حمام و بعد از شامپو کردن استفاده نکنید، زیرا گرمای حمام فولیکول (پیاز) مو را باز کرده و اجازه می دهد که ماسک به داخل پیاز و شفت مو رسوخ کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com