ورود کاربر

7- ماسک موی موز، عسل، روغن نارگیل و روغن زیتون

ماسک موی موز، عسل، روغن نارگیل و روغن زیتون
ماسک موی موز، عسل، روغن نارگیل و روغن زیتون

وبگاه پرستارموز، عسل، روغن نارگیل و روغن زیتون همگی ترکیبات عالی برای تقویت و مراقبت مو هستند. بنابراین ترکیب آنها یک ماسک موی تقویت کننده بسیار عالی ایجاد می کند که نه تنها برای موهای خشک و آسیب دیده بلکه برای تقویت پیاز مو و ارتقای سلامت مو و پوست سر توصیه شده است.

مواد لازم

  • یک یا دو عدد موز رسیده
  • یک قاشق عسل
  • یک قاشق روغن نارگیل
  • یک قاشق روغن زیتون

دستور مصرف

  • موز را پوست بگیرید و با مخلوط کن خوب هم بزنید تا خیمری نرم ایجاد شود و تکه یا رگه موز در داخل آن نباشد
  • عسل، روغن نارگیل و روغن زیتون را به خمیر موز اضافه کرده و مجددا مخلوط کنید
  • مخلوط را به موی خود بمالید، اجازه دهید مدت حداقل 5 دقیقه روی مو مانده و به پوست سر نفوذ کند
  • ماسک را با آب گرم شسته و سپس با موی خود را شانه کنید
  • حالا مجددا آن را با شامپو بشویید.
توجه:

وبگاه پرستار اگر موز کاملا رسیده باشد، راحت تر مخلوط می شود. بنابراین، می توانید موز را فریز کرده و سپس برای استفاده بگذارید یخ آن آب شود. بدین صورت موز راحت تر مخلوط می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com