ورود کاربر

5- ماسک موی روغن نارگیل و روغن زیتون

ماسک تقویت موی روغن نارگیل و روغن زیتون
ماسک تقویت موی روغن نارگیل و روغن زیتون

وبگاه پرستاراین ماسک تقویت کننده برای موهای خشک و آسیب دیده مناسب است زیرا روغن نارگیل یک حالت دهنده و تقویت کننده عالی است که موی سر را مرطوب کرده و آن را نرم و صاف می کند. همچنین بوی خوبی دارد که احساس خوبی به شخص بخشیده و جذابیت خاصی دارد.

مواد لازم

  • دو قاشق روغن نارگیل
  • یک قاشق روغن زیتون

دستور مصرف

  • روغن نارگیل و روغن زیتون را در یک ظرف کوچک مخلوط کنید
  • مخلوط را روی موهای خود بمالید و دقت کنید که ریشه موها به این ماسک آغشته شود
  • موی خود را با کلاه حمام پوشیده و حداقل 15 دقیقه ماسک را روی موی خود نگهدارید
  • بعد از 15 دقیقه ماسک را با آب و شامپو بشویید

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com