ورود کاربر

4- ماسک موی روغن زیتون و آب لیمو

وبگاه پرستار

ماسک تقویت موی روغن زیتون و آب لیمو
ماسک تقویت موی روغن زیتون و آب لیمو

ترکیب روغن زیتون و آب لیمو یک ماسک تقویت موی عالی است که برای موهای خشک و پوست سر پوسته ریز و شوره توصیه شده است. زیرا آب لیمو اندکی خاصیت اسیدی و قابض دارد و روزنه های پوست سر را منقبض کرده و هر گونه روغن اضافه را از موها می شوید.

مواد لازم

  • دو قاشق آب لیموی تازه
  • دو قاشق روغن زیتون
  • دو قاشق آب

دستور مصرف

  • سه ماده فوق را بخوبی با هم ترکیب کنید
  • مخلوط را روی پوست سر مالیده و موهای خود را جمع و به آرامی ماساژ دهید
  • ماسک را حدود 20 دقیقه رها کرده و موی سر را با آب سرد و شامپو بشویید
  • این ماسک تقویتی را یکبار در هفته استفاده کنید.
توجه:

وبگاه پرستارآب لیمو بوضوح موها را کم رنگ تر می کند، بنابراین اگر موهای شما را کم رنگ کرد، مقدار آب را افزایش داده و ترکیب را متعادل کنید. نسبت مناسب آب به آب لیمو دو به یک است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com