ورود کاربر

1- ماسک شیر و عسل

ماسک تقویت موی شیر و عسل
ماسک تقویت موی شیر و عسل

وبگاه پرستارترکیب شیر و عسل یک ماسک تقویت کننده عالی برای موها است و موها را صاف و ابریشمی نگه می دارد. شیر برای نرم کردن و صاف کردن موی سر مفید است، در حالی که عسل یک مرطوب کننده عالی و تقویت کننده مو است. بنابراین این ماسک در اصل برای موهای خشک و تیره مناسب است. این ترکیب می تواند موهای مرده را نیز زنده کرده و به آنها رشد ببخشد. از ماسک شیر و عسل برای تقویت موی سر و جلا بخشیدن به موهای خود استفاده کنید.

مواد لازم

  • یک قاشق عسل
  • یک لیوان شیر

دستور مصرف

  • دو ماده عسل و شیر را بخوبی در ظرفی مخلوط کنید
  • ترکیب را به موهای خود مالیده و ماساژ دهید
  • برای ماساژ، از ریشه مو شروع کرده و به سمت نوک مو بکشید
  • ماسک را به مدت 15 دقیقه روی سر خود رها کنید و سپس با آب گرم و شامپوی ملایم بشویید

اگر پوست صورت شما هم مشکل دارد، ماسک های مناسب برای پوست صورت را مطالعه کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com