ورود کاربر

ماسک مو

دستور تهیه 12 ماسک خانگی برای تقویت مو

وبگاه پرستارامروزه بسیار در مورد ریزش مو، شامپو تقویت کننده، ماسک مو، طاسی، رنگ مو می شنویم! شما چطور! آیا موهای شما ریزش دارد؟ آیا از ریزش مو و طاسی رنج می برید؟ آیا از خودتان می پرسید چه به سر موهای من آمده است؟ آلودگی هوا، استرس و سرعت زندگی امروزه موجب شده است که مردم با مشکلات سلامتی زیادی مواجه باشند، از جمله ریزش مو و مشکلات مو. بنابراین اکثراً به دنبال راهی برای پیشگیری از ریزش مو و تقویت موهای خود هستند. محصولات تجاری و صناعی زیادی تبلیغ می شود از جمله شامپوهای تقویتی، شامپوی ضد شوره، شامپوی نرم کننده و غیره.

ماسک های تقویت موی زیادوبگاه پرستاری هم در دسترس است و می توان از بازار تهیه کرد. اما با توجه به شدت ریزش و شوره مو، شاید استفاده از ماسک های خانگی نیز گزینه مفیدی باشد. این ماسک های خانگی می توانند مو و پوست سر را تقویت بکنند، بدون اینکه از مواد شیمیایی و افزودنی استفاده شود.

وبگاه پرستاردر این بخش 12 دستور تهیه ماسک های تقویت موی خانگی ارائه می شود که می توانید از آنها برای تقویت و مراقبت از موی خود استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که این ماسک ها فقط برای اطلاع رسانی بوده و جایگزین هیچ تست و درمان و یا داروی علاج هیچ بیماری نیست و اگر از بیماری پوست و مو رنج می برید بهتر است ابتدا با پرستار یا پزشک خود مشورت کنید.

1- ماسک شیر و عسل

ماسک تقویت موی شیر و عسل
ماسک تقویت موی شیر و عسل

وبگاه پرستارترکیب شیر و عسل یک ماسک تقویت کننده عالی برای موها است و موها را صاف و ابریشمی نگه می دارد. شیر برای نرم کردن و صاف کردن موی سر مفید است، در حالی که عسل یک مرطوب کننده عالی و تقویت کننده مو است. بنابراین این ماسک در اصل برای موهای خشک و تیره مناسب است. این ترکیب می تواند موهای مرده را نیز زنده کرده و به آنها رشد ببخشد. از ماسک شیر و عسل برای تقویت موی سر و جلا بخشیدن به موهای خود استفاده کنید.

مواد لازم

  • یک قاشق عسل
  • یک لیوان شیر

دستور مصرف

  • دو ماده عسل و شیر را بخوبی در ظرفی مخلوط کنید
  • ترکیب را به موهای خود مالیده و ماساژ دهید
  • برای ماساژ، از ریشه مو شروع کرده و به سمت نوک مو بکشید
  • ماسک را به مدت 15 دقیقه روی سر خود رها کنید و سپس با آب گرم و شامپوی ملایم بشویید

اگر پوست صورت شما هم مشکل دارد، ماسک های مناسب برای پوست صورت را مطالعه کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com